Nakupte občerstvení na chystanou oslavu v nabídkách za akčních letáků, odměnou vám budou uspořené tisíce korun a spokojenost hostů. Neplatí totiž, že ve slevě najdete pouze zboží, kterého se prodejce potřebuje „zbavit“, ale také ověřené produkty ze sortimentu typu chipsy, minerální vody, alkohol apod. Dokonce, v letácích nezřídka narazíte i na prémiové produkty!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nakupte občerstvení na oslavu s rodinou či přáteli v akčních nabídkách, ušetříte tisíce korun!

Při nakupování zboží v letákových akcí nemusíte dělat kompromisy v kvalitě, s výraznou slevou běžně najdete i „ověřené“ produkty, jako jsou Coca Cola, BOHEMIA CHIPS, LAY’S CHIPS, minerální vody MAGNESIA, DOBRÁ VODA apod. Stejně tak, v akčních nabídkách běžně najdete kuřecí šunku nejvyšší kvality, Goudu, sýr LEERDAMMER aj.

Na všech výše uvedených položkách můžete ušetřit až 80 %. Přesnou výši úspory si snadno spočítáte, pokud navštívíte web Akcniceny.cz, který za vás každý den prochází akční nabídky desítek prodejců po celé České republice, na AkcniCeny.cz najdete přehledy zlevněných produktů roztřízených do tematických kategorií, např.

- pivo v akci,
- rum v akci,
- káva v akci.

Případně, ve vyhledávacím poli si rychle dohledáte, kdo a za jakou cenu nabízí výhodně produkty jako např.:

- Coca Cola,
- Becherovka,
- Tullamore Dew,
- Pilsner Urquell,
- BOHEMIA CHIPS.

Ukázka porovnání akčních nabídek – Coca Cola

Se slevou nakoupíte i výrobky pro „fajnšmekry“

Ovšem pozor! V akčních letácích najdete i prémiové produkty, jako jsou např. Whisky Glenfiddich Select Cask 40%, šampaňské Moët & Chandon Rosé, pralinky LINDT, krevety, Schwarzwaldskou šunku apod. Před svou rodinou či kamarády se tedy můžete „předvést“, aniž by to zruinovalo vaši peněženku.

Čím více předem plánujete nákup občerstvení na oslavu, tím vyšší je šance, že položky z vašeho seznamu nakoupíte s výraznou slevou.

Navštivte ještě dnes web AkcniCeny.cz a spočítejte si, kolik peněz ušetříte, díky právě platným akcím.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář