Překvapte svou rodinu netradičními vánočními dárky. Nadělte jim pod stromeček zážitky, při kterých si užijí spoustu zábavy a dobrodružství ve vodě i ve vzduchu.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Speciálně čtenářkám Kámoška.cz přinášíme možnost využít slevu ve výši 100 Kč na nákup libovolného zážitku. Proto nezahálejte a stahujte i vy svůj slevový poukaz!

Vznášet se a létat

Vánoční dárky obohaťte o simulátor volného pádu. Na začátku obdarovaného čeká instruktáž. Poté se obleče do kombinézy, nasadí si helmu, brýle a odebere se k letové komoře. V tunelu proudí vzduch o rychlosti 200 – 280 km/hod a létat v něm je naprostá bomba! V komoře na účastníka dohlíží zkušení instruktoři. Zážitek probíhá v Praze a trvá 3 – 6 minut.

Adrenalinové hopsání

Pod stromečkem se dá najít spousta věcí… Třeba i taková poukázka na skákací boty. Projít se, proběhnout a zaskákat si v nich mohou účastníci po dobu až 1,5 hodiny. Nejprve se dozví pár užitečných informací, jak v tom chodit a poté přichází ta nejlepší část – skákání, řádění, blbnutí! Vydovádět se lze v Praze, Chrudimi, Olomouci, Brně a Ostravě.

Sedmimílové boty

Dovádění ve vodě

Vodní lyžování jako dárek k Vánocům? No a proč ne? Poukaz, který má platnost 12 měsíců, uplatní bez problémů v sezóně a o to víc se na lyžování budou těšit. Zážitek lze absolvovat na Orlíku, kde jsou lyže taženy za člunem a jízda trvá 15 minut, nebo ve Stráži pod Ralskem, kde je možnost pronajmout vlek až na celý víkend a vodní lyže jsou zde taženy ve vleku.

Vodní lyžování

Jako dárek k Vánocům můžete vodomilcům věnovat i ochutnávku potápění, která trvá až 6 hodin. Na začátku se seznámí s bezpečností při potápění a výstrojí. Poté sestaví a připraví výstroj, obléknou si potápěčský oblek a na řadu přichází ponor. Potápět se dá ve volné vodě a to v Duchcově a Jablonci nad Nisou. V Brně, Praze a Liberci se potápění absolvuje v bazénu.

Ochutnávka potápění

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Petra Lehká

    U nás se bude letos také nadělovat zážitek. Je to mnohem lepší, než koupit ponožky, kosmetiku atd. Koupila jsem pro sebe a pro přítele potápěčský kurz na https://www.seawolf.cz/ . Přítel bude nadšený, protože už dlouho mluví o tom, že by se chtěl naučit potápět.

  • Daniela95

    Taky si myslím, že zážitkové dárky jsou super, a tak jsem přes https://autozazitek.cz/kategorie/zazitkove-darky-pro-chlapy/ objednala pro mého přítele zážitkovou jízdu v supersportu Lamborghini Galardo, takže doufám, že se mu bude dárek líbit a užije si jej.