Berentzen přichází na český trh s novou vodkou Puschkin Whipped Cream. Ta v sobě ukrývá lahodnou chuť sladké šlehačky a v kombinaci s velmi jemnou vodkou představuje jedinečný chuťový zážitek.

Značka Puschkin jakožto inovátor svých produktů reaguje na zahraniční trhy, konkrétně na Spojené státy americké, kde se trend dezertních příchutí vodky v oblasti nápojů stal velmi oblíbenou záležitostí u konzumentů. Hitem tohoto léta je Puschkin Whipped Cream i v sousedním Německu či v Nizozemsku.

Medvěd se šlehačkou

Šlehačkový Puschkin s obsahem alkoholu 17,5 % rafinovaně kombinuje sílu křišťálově čisté vodky s jemnou chutí domácí šlehačky. Pije se ledově vychlazený jako panák, v koktejlech nebo formou originálního drink rituálu: vychlazený Puschkin Whipped Cream nalijte do sklenice typu shot a zastříkněte šlehačkou.

Rituál při pití

Puschkin Whipped Cream se vyrábí z vodky Puschkin. Tajemstvím její mimořádné kvality je unikátní ledový filtrační proces, který byl vyvinut speciálně pro vodku Puschkin. Při něm dochází k ochlazení vodky na –8 °C a ta je pak filtrována přes speciální vrstvené uhlíkové filtry. Celkem pět kontrolních etap v průběhu celého výrobního procesu zajišťuje nejvyšší kvalitu. Tento unikátní proces, jehož know-how vlastní vodka Puschkin, se datuje již od roku 1929.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář