Adam Klavík je sympaťák, který nás zanedlouho pojede reprezentovat v prestižní soutěži krásy až do dalekého Thajska. Co nám na sebe druhý Muž roku 2012 prozradil?

avatar

Hanka Zahradníková
Píše nejraději o módě a nekontrolovaně zbožňuje také čokoládu.

1) Adame, můžeš se prosím čtenářkám stručně představit?

Jmenuji se Adam Klavík, je mi 22 let, narodil jsem se v Písku. V květnu tohoto roku jsem dokončil bakalářské studium na Vysoké škole evropských a regionálních studií v Českých Budějovicích. V současné době studuji na Vysoké škole obchodní v Praze a zároveň zde hraji Českou fotbalovou ligu za tým Horní Měcholupy.

2) To vypadá jako celkem nabitý program, ale přesto si se začal věnovat i modelingu! Čí to byl nápad?

Nápad to byl mé kamarádky Daniely Fantové (rozhovor s Danielou Fantovou jsme nedávno uveřejnili – pozn. redakce). Přesvědčila mě, abych se nechal vyfotit od profesionálního fotografa. Poté jsme fotky společně zaslali do jedné modelingové agentury, která o mě následně projevila zájem.

Adam Klavík

3) Není divu! Byl jsi třeba na základní nebo střední škole takový ten playboy, po které holky letěly?

Od dětství jsem se věnoval několika sportům najednou, takže hodně času jsem trávil v kabině nebo na hřišti spíš s klukama. Vynahrazoval jsem si to potom ve škole, kde mými nejlepšími kamarády byly právě holky. Často jsem slýchával, že jsem proutník.

4) A byl jsi?

Vždy jsem se rád pěkně oblékal a snažil se do školy chodit upravený. Dokonce jsem i se dvěma holkama na škole chodil, takže jsem asi playboy byl :-) !

Adam Klavík

5) Jaký typ dívek upřednostňuješ ty? Musí to být modelka?

Mám rád přirozeně krásné ženy. Důležité je, abych si se ženou rozuměl. Nezáleží mi na tom, zda je to modelka nebo ne.

6) Setkal ses někdy s „chlapáckými“ řečmi typu: modeling je ženská práce?

Zatím mi nikdo nic podobného neřekl. Samozřejmě, že u žen je o dost více rozšířený a populárnější, ale právě tím mají muži větší šanci se prosadit.

7) Teď něco k tvé účasti v soutěži Muž roku – jak tě napadlo se tam přihlásit? Jak celá soutěž probíhala, je i mezi muži rivalita podobná soutěžím Miss?

Do soutěže mě přihlásila má agentura Jaro management. Celá akce probíhala ve třech termínech. Jako první proběhlo seznámení a představení se novinářům v Praze v jedné známé kavárně. Ke konci července jsme odjeli na třídenní soustředění kousek od Kladna a samotný galavečer proběhl 24. srpna v městském divadle v Náchodě. Celkem bylo na pořadu pět disciplín – představení se divákům, volná disciplína, promenáda ve spodním prádle a oblecích, otázka od osobnosti z poroty. Myslím, že rivalita mezi námi vůbec nepanovala, přece jen chlapi berou tyto soutěže trochu jinak než ženy. Našim cílem bylo užít si celý večer.

Adam Klavík

8) Co ti titul v soutěži přinesl? Získal jsi na jeho základě nějaké zajímavé nabídky?

Dostal jsem několik zajímavých cen a především 31.10. odlétám na celosvětové finále Muže světa do Thajska, kde bude přibližně 50 soutěžících z celého světa. Na tuto akci se moc těším.

9) A teď ještě z jiného soudku. Musí se i modelové udržovat? Prozradíš nám, jak jíš?

Jsem vrcholový sportovec. Každý den trávím na fotbalovém hřišti. K tomu se snažím chodit pravidelně cvičit do posilovny, snažím se jíst zdravě, takže si vybírám k jídlu hodně zeleniny, ovoce a kvalitního masa s rýží nebo těstovinami.

10) Závěrem by holky určitě zajímalo, jestli teda umíš vařit?

Už několik let si doma sám vařím, takže několik základních jídel uvařit zvládnu, ale například do svíčkové se zatím nepouštím.

11) Takže umíš vařit, jsi model a sportovec. To si myslím na okouzlení čtenářek stačí a já nebudu dále zdržovat :-) . Díky za rozhovor a hodně štěstí.

Není zač a zdravím čtenářky!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář