18. května 2013 bude pražský Top Music Bar hostit unikátní akci Pushkin Evolution Party, která kromě vystoupení zajímavých interpretů nabídne také dražbu obrazů pro podporu dětí s mentálním postižením.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Od srdce k srdci

Pushkin Evolution Party je tak trošku jiná akce. Proč? Protože její hlavní myšlenkou není jen zábava, ale také podpora projektu Medvídek Dada, jenž přináší postiženým dětem radost do života. Jedním z bodů večera je dobročinná dražba fotografií, kterou podpoří celá řada zajímavých jmen.

Akce plná VIP hostů

Na párty vystoupí LIPO ze skupiny BPM, majitel obřího úsměvu Thomas Puskailer a několik dalších interpretů, kteří rozhodně stojí za pozornost. Hudební program obohatí přehlídka spodního prádla od společnosti TRENÝRKÁRNA.CZ, přičemž jednotlivé kousky předvedou finalisté Muže roku a krásné modelky z JB Agency.

Doraž podpořit dobrou věc

Na každého návštěvníka čeká welcome drink, atraktivní soutěže a v neposlední řadě speciální ceny oblíbených drinků. Celým večerem bude provázet moderátor Braňo Polák. Neváhej se k akci přihlásit na facebooku a podpořit tak dobrou věc!

Pushkin Evolution Party

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář