Již brzy budeš moct opět v Praze vidět unikátní hip-hopový “výtvor“ ze Slovenska, muzikál Příběh ulice.  O čem a jaký muzikál je? Proč je unikátní? Koho v něm můžeš vidět? Kdy a v jakém divadle se bude hrát? Kolik stojí průměrně vstupenky a kde je můžeš koupit? To vše a ještě něco navíc tě čeká v mém článku.

avatar

Kristýna Gregorová

Již brzy budeš moct opět v Praze vidět unikátní hip-hopový “výtvor“ ze Slovenska, muzikál Příběh ulice.  O čem a jaký muzikál je? Proč je unikátní? Koho v něm můžeš vidět? Kdy a v jakém divadle se bude hrát? Kolik stojí průměrně vstupenky a kde je můžeš koupit? To vše a ještě něco navíc tě čeká v mém článku. Byla by škoda si nechat ujít muzikál, který bezesporu patří k jedněm z nejzajímavějších představení sezóny.

Muzikál Příběh ulice

Příběh ulice je zajímavý tím, že patří k jedněm z mála hip-hopových muzikálů.

Jeden z mála hip-hopových muzikálů

Muzikál Příběh ulice můžeš brzy již potřetí vidět v pražském Divadle Blaník na Václavském náměstí. Tento “výtvor“ je jedním z nejúspěšnější slovenských muzikálů, měl premiéru 24. října 2008 v Bratislavě v Divadle Aréna. Muzikál Příběh ulice je jeden ze světově unikátních představení, schválně, kolik ve světě existuje hip-hopových muzikálů? Autorem představeni je Nikita Slovák, výborný slovenský režisér, nejenže muzikál Příběh ulice napsal, také ho režírovat, s produkcí mu pomáhal producent Peter Vojtek.

Na co se můžeš těšit?

Těšit se můžeš na nevšední muzikál s nevšední hudbou. Na jednoduché kulisy, které umožňují rychlý přestup mezi scénami. Dále se můžeš těšit na skvělé herecké výkony, výbornou choreografii a propracovanou hudbu a krásné světelné efekty.

O čem muzikál Příběh ulice je?

Příběh ulice je vlastně „něco“ jako hip-hopová napodobenina Romea a Julie. Niko, který je chudý freestyler a vyrůstal v děcáku se po letech potká se svou dětskou lásku Miou. Zamilovali se do sebe, ale to se nelíbilo jejímu otci, bohatému podnikateli. Niko hledal způsob jak se mu zalíbit, jelikož neměl ani práci ani žádný majetek, začal si vydělávat vybíráním dluhů. Ale jak to tak bývá, nevyplácí se pracovat pro lidi, kteří mají co dočinění s drogami. V průběhu děje se mu podaří zaujmout jednoho producenta, ale kdo ví co se z toho vyvine. A co Miiny kamarádky? Jakou sehrají v příběhu roli? Jak vše dopadne? Jak to bude s Nikem a Miou? Zajdi se na muzikál Příběh ulice podívat a dozvíš se to.

Koho v muzikálu Příběh ulice můžeš vidět?

Taneční seskupení Old School Brothers, Alexandera Maďara, Mareka Majeského, Milu Minichovou, Milana Ondríka, Mirku Drínovou, Kristinu Turjanovou, Marka Ťapáka, Maja Labudu ml., a spousta dalších.

Kolik stojí vstupenky na muzikál Příběh ulice a kde je můžeš koupit?

Vstupenky si můžeš zakoupit nebo rezervovat v prodejní síti Ticketportal (www.ticketportal.cz) a seženeš je v rozmezí od 290,- do 550,- Kč.

Kdy můžeš muzikál Příběh ulice vidět?

26. 02. 2010 – 19:00
27. 02. 2010 – 19:00
17. 03. 2010 – 19:00
18. 03. 2010 – 19:00
19. 03. 2010 – 19:00
20. 03. 2010 – 19:00

Dále bude divadlo Blaník muzikál Příběh ulice uvádět  až do konce května tohoto roku.

Tým podílející se na tvorbě a fungování muzikálu Příběh ulice: tvorba a režie – Nikita Slovák, produkce – Peter Vojtek, hudba – Opak, choreografie – Miroslav Žilka a Milan Kereš. Pokud máš ráda tanec a hudbu nebo jsi jen fanynkou hip-hopu na muzikál Příběh ulice určitě zajdi, máš se na co těšit.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • PjDara

    Příběh ulice stojí za návštěvu, choreografie je prostě božská!!!!