Určitě víš, že vybrat dárek pro chlapa, který by se líbil tobě a jemu zároveň, leckdy představuje tvrdý oříšek. Ano, muži a dárky, to je kapitola sama pro sebe. Je těžké se jim zavděčit a nalezení ideálního dárků často zabere i několik hodin.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Muži si někdy potrpí na zvláštní dárky

Dárky co stojí zato

Připravila jsem pro tebe pár tipů na originální dárky, které se sice možná nebudou až tak líbit tobě, tvého tátu, dědu, bráchu nebo přítele ale určitě zaujmou. Muži si nepotrpí na nové oblečení, šperky ani na nejrůznější kosmetické vychytávky. Mnoho z nich sice miluje různé hi-tech hračky, ty ti ale udělají pěknou díru do peněženky a zruinují tvůj vánoční rozpočet. Co tedy koupit? Na výběr dárku máš právě teď nejvyšší čas.

Hudební nástroje nadchnou všechny muzikanty

Je fuk, jestli tvůj přítel už na něco hraje nebo má jen hudební sluch. Třeba taková elektrická kytara z ehudobniny.sk je perfektní hračkou pro každého chlapa, který si chce připadat jako největší rocker na světě. Pokud poslouchá rock, heavy metal nebo jinou hudbu pro drsňáky, s kytarou určitě nesáhneš vedle. Kromě kytary nadchnou i elektrické klávesy nebo bicí, které jsou ale o něco náročnější na prostor.

Ideální dárek pro sportovce

Mezi muži najdeš i mnoho sportovců. Miluje tvůj táta běh? Předplať mu účast na některém jarním maratonu. Brácha hraje volejbal? Pořiď mu nové chrániče nebo funkční oblečení. Jestliže tvůj přítel má radši pasivní sport a čas od času i sází, jako vtipný dárek může posloužit taky los. Stírací losy koupíš za pár korun a kdo ví, třeba i něco vyhrajete.

Mezi muži je oblíbený ještě jeden sport, a to rybaření. Každého chlapa, který rád nahazuje udici, a pak sedí s prutem u rybníka, určitě nadchnou rybářské potřeby od NGT Tackle. Jedná se o kvalitní značku. Toto rybářské vybavení koupíš i na internetu, takže se nemusíš mačkat v přeplněných obchodech s dalšími lidmi.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Danča

    Já koupila přítelovi k narozeninám deset losů u Lottolandu a byl nadšený, ikdyž vyhrál jen tisícovku. Udělalo mu to, ale velkou radost a vzal mě na večeři, takže večer byl pak super :)