Zpěvačka Monika Absolonová v těchto dnech zrovna finišuje své album, které pod názvem Muzikálové album vyjde už 18. října 2010. Monča už nazpívala většinu písniček. Pochopitelně album není pouze hudba, a proto proběhlo už i focení na obal. Stejně jako samotné CD, tak i jeho obal bude vznešený, decentní a exkluzivní.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Zpěvačka Monika Absolonová v těchto dnech zrovna finišuje své album, které pod názvem Muzikálové album vyjde už 18. října 2010. Monča už nazpívala většinu písniček. Pochopitelně album není pouze hudba, a proto proběhlo už i focení na obal. Stejně jako samotné CD, tak i jeho obal bude vznešený, decentní a exkluzivní. Za účelem focení oslovila Monika návrhářku Taťánu Kovaříkovou o dvoje šaty. Focení probíhalo v reprezentativním apartmá ve 12. patře Sluneční věže. A jak probíhalo?

Monika Absolonová byla se šaty návrhářky Taťány Kovaříkové moc spokojená. Na fotce je ještě vizážista Zdeněk Fencl. (foto: Popron Music)

Monika Absolonová byla se šaty moc spokojená. Na fotce je ještě vizážista Zdeněk Fencl. (foto: Popron Music)

Co na albu najdeš?

Monika za doprovodu velkého symfonického orchestru přezpívala skladby jako Teď královnou jsem já (Kleopatra), Jsi můj pán (Dracula), Lásko má, já stůňu (Noc na Karlštejně), Temný stín (Krysař), Volba má (Tři mušketýři), Jako Fénix (Mona Lisa), Co je na tom tak zlého (Jesus Christ Superstar), Doufám, že mi sílu bůh dá (Angelika) a další. Vrchním producentem počinu jménem Muzikálové album se stal Jiří Škorpík.

Monika trpí závratí

Focení na obal se přesunula i na ochoz kolem apartmá, přičemž Monika Absolonová na chvilku zapomněla i na skutečnost, že výšky zrovna dvakrát nemusí. Koho by to ale v tak krásných šatech napadlo, že? Za objektivem stál Moniky oblíbený fotograf – Jaroslav Urban. Jen co bude album venku, pokusí se Kámoška přinést s Monikou Absolonovou rozhovor, takže se její fanynky mají na co těšit.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Tereza

    Monika je moc dobrá zpěvačka, škoda, že je nedoceněná!! Líbí se mi její zpěv. Muzikálové lbum už mám doma a je úžasné :) chystám se i na její koncert