Televizní stanice Prima uvedla v lednu na obrazovky novou lifestylovou reality show Mladší o pár let a jak už sám název říká, cílem tohoto projektu je přeměnit vybrané ženy a muže v mladší a nové lidi. Pro moderování reality show Mladší o pár let byla vybrána herečka a zpěvačka Sabina Laurinová.

avatar

Evril Štádlerová

Televizní stanice Prima uvedla v lednu na obrazovky novou lifestylovou reality show Mladší o pár let a jak už sám název říká, cílem tohoto projektu je přeměnit vybrané ženy a muže v mladší a nové lidi. Pro moderování reality show Mladší o pár let byla vybrána herečka a zpěvačka Sabina Laurinová. Tento pořád má celkem 10 dílů a představí se v nich celkem 18 účinkujících.

Mladší o pár let

Ze začátku účastnicím klidně hádají i o 20 let víc, než jim dle data narození opravdu je.

O čem je tento lifestylový pořad?

Koncept pořadu Mladší o pár let vychází z licencovaného pořadu Ten Years Younger televize Channel 4. Tato reality show běží i na obrazovkách v USA, Austrálii, Velké Británii a Brazílii. V českém prostředí se reality show Mladší o pár let vyznačuje určitými shodnými rysy například s pořadem Nahá jsi krásná či Druhá šance a pár dalšími. Televizní reality show Mladší o pár let slibuje: „vrátit ztracené mládí“. Vybrané účinkující představují nejen jednotlivci – zejména ženy, ale i partnerské a přátelské páry. V omládnutí účinkujícím radí a pomáhají nejlepší odborníci a profesionálové a to vše probíhá v poměrně krátké době. Reality show Mladší o pár let nabízí divákům také praktické tipy a rady jak být mladá/ý a mladá/ý zůstat. Tým odborníků radí, jak se správně oblékat, líčit a česat, tak aby léta nenaskakovala, ale naopak ubývala. Ústředním mottem tohoto pořadu je věta: „Pro dobrý pocit často stačí malá proměna, které si všimnou všichni.“

Jaký je jeho průběh?

Průběh je takový, že po prvotním rozhovoru s moderátorkou Sabinou Laurinovou jsou účinkující zavřeni a prezentováni ve skleněném zvukotěsném boxu, ten je obvykle umístěn na nejvíce viditelném místě v některém z obchodních center. Kolemjdoucí jsou moderátorem tázáni na vzhled a věk dotyčného. A jak jinak, komentáře jsou většinou nepříliš lichotivé a tipovaný věk výrazně vyšší.  Poté jsou vybraní adepti pořadu Mladší o pár let svěřeni do péče nejen kadeřníkům, kosmetickým poradcům, stylistům, dietologům, ale také plastickým chirurgům a stomatologům. Cíl je jasný – paní či pána vizuálně omladit a mimo jiné jim také pomoci zbavit se návyků (jako je zejména kouření), které mladému vzhledu neprospívají. Když jsou účinkující omlazeni jsou opět zavřeni do skleněného boxu a hodnoceni znova. A konec pořadu uzavírá přehlídka dotyčných rodině a blízkým a samozřejmě také divákům. Pokud se o pořadu Mladší o pár let chceš dozvědět více, podívej se například na stránky Stream.cz do kategorie Mladší o pár let.

Kde a kdy pořad Mladší o pár let sledovat?

Lifestylová reality show Mladší o pár let běží v televizi již od 14. ledna 2010 a nahradila dosavadní reality show Jste to co jíte. Vysílá se každý čtvrtek od 21.20 do 22.15 na Primě.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Martina

  Dobrý den,casting do tohoto pořadu je bohužel už uzavřen. Zda a kdy se bude konat další casting, není známo. Více se dozvíte na: http://www.iprima.cz/chcete-omladnout-casting

 • Danuše

  Je mi 54 let, prošla jsem si velmi těžkým životem,nejhorší však bylo, když mi umřela jediná vymodlená dcera. Konečně jsem našla smysl života ale při pohledu do zrcadla jsem celkem zdrcená, co mi to zanechalo ve tváři. Ráda bych se pokud by to bylo jenom trochu možné zůčastnila Vašeho pořadu. Jelikož spadám mezi lidi, kteří jsou rádi, že mají co jíst, bych si toto přání nikdy v životě nemohla splnit.Nevím vůbec jak se dá přihlásit, proto píšu tímto způsobem. Děkuji, Kašparová Danuše.

 • zdenka

  Dobry den
  Vas porad se mi moc libi, a rada bych vedela jestli je mozne prihlasit moji mamku, a nebo musi byt vylosovana nebo vyhrat nejakou soutez? Protoze ja jsem nikde nenasla registraci. Dekuji za odpoved.

 • Věra Becková

  Dobrý den ,váš pořad O pár let mladší se mi moc líbí ,zajímalo by mě jestli se dá do tohoto pořadu ještě přihlásit . děkuju

 • Lucie

  Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat jak mohu přihlásit mojí maminku do tohoto pořadu? děkuji za odpověď. :)

 • Jaroslava Škodová

  Dobry den moc se mi ten porad libi,chtela bych prihlasit mou kamaradku ale nevim jak nato prosim poradte,dekuju…

 • Iveta

  Dobrý den, moc se mi líbí Váš pořad, ale nelíbí se mi, že stále vybíráte lidi, které mají za sebou 30 let, kouření , starostí, pití, atd. Většinou lidi z chudších a asociálních poměrů. Zajímalo by mě, jetli by taková změna byla vidět i na člověku, který se snaží žít správně a nemrví si organismus vším tím sv…. výše popsaným? Jestli to opravdu lze ráda bych se zúčastnila. Díky Macáková :-) )) Přeji pěkný den

 • KEBRDLE

  Pěkný pořad…