Miluješ sladké, ale chceš vyzkoušet něco opravdu exkluzivního? V tom případě si připrav chuťové pohárky a nech se inspirovat výběrem zajímavých sladkostí.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Miluješ sladkosti? Tak ochutnej sladké hitovky ze zahraničí!

Sladké ženy

Celá řada vědeckých studií dokazuje, že ženy mají pro sladké dobroty mnohem větší slabost než muži. Není důvod se hádat, ostatně i já sama jsem toho skvělým důkazem a jedním z nejlepších dárků je pro mě velká čokoláda. Důvodem zmíněného rozdílu mezi ženami a muži by mělo být odlišné vnímání štěstí, respektive chemické pochody vyvolávající v mozku pocit štěstí. Jinými slovy sladké vyvolává v ženách mnohem více štěstí než v jejich partnerech. Pokud i ty miluješ sladké dobroty a další mlsání, kterým si zvedáme náladu, určitě se mnou budeš souhlasit v jedné věci. Nabídka bonbónů, čokoládových dobrot, sušenek, chipsů a třeba i nealkoholických limonád je v zahraničí často mnohem pestřejší než u nás. Některé zajímavé produkty u nás běžně nejsou k dispozici. Skvělým příkladem jsou různé variace a produkty obsahující moje milované Oreo sušenky. Stejně tak jsem se nestačila divit při pohledu na všechny příchutě chipsů Pringles, které mi popisovala kamarádka pracující aktuálně v Londýně. Člověku se až sbíhají sliny, když zjistí, o jaké dobroty přichází. Naštěstí je tady způsob, jak je ochutnat!

Exkluzivní kousky a sladké unikáty

Chceš ochutnat šílené fazolky Jelly Belly Bean Boozled, mezi kterými na tebe číhají takové příchutě jako smradlavé ponožky či zkažené vejce? Nebo raději vsadíš na klasiku v pořádně velkém balení a užiješ si 3 kg Nutelly? A poznáš rozdíl mezi mexickou Coca Colou a tou, která se prodává u nás? Mnoho exkluzivních sladkostí, originálních dobrot a mlsání z limitovaných edicí má pro tebe internetový obchod MegaSladkosti.cz, který jsem se v zájmu všech milovnic sladkého rozhodla prozkoumat.

Zcela upřímně musím přiznat, že bych nejraději ochutnala vše najednou. Jedním z největších lákadel jsou pro mě věci od Reese’s, ve kterých hlavní roli hraje burákové máslo. Pro někoho nenáviděná záležitost, pro mě jedna z nejlepších věcí pod sluncem.

Nebaví tě už klasické křupky k snídani? Ze zkušenosti ti můžu doporučit PopTarts, což jsou takové speciální sušenky, které můžeš upéct v toustovači, případně jsem je zkoušela i pouze ohřát v mikrovlnce a stále byly moc dobré. MegaSladkosti.cz mají v nabídce také legendární cereálie Froot Loops, které můžeš znát z různých seriálů a filmů. Skvělá snídaně!

Jakmile dostaneš žízeň, stačí se zakoukat do nabídky unikátních nápojů lákajících k otevření. Nechybí zmíněné mexická Coca Cola z pravé cukrové třtiny, různé příchutě populárního čaje Arizona, energy drink Monster a v neposlední řadě voda VOSS. Hvězda Instagramu, nápoj celebrit a hlavně nesrovnatelně lahodná voda pro nejnáročnější zákazníky.

Chceš experimentovat?

Básnit o všech sladkostech, která najdeš v nabídce internetového obchodu MegaSladkosti.cz, by bylo možné ještě hodně dlouho. Rozhodně by se to ale nevyrovnalo zážitkům ze samotného ochutnávání. Chceš-li tedy vyzkoušet něco nového, určitě neváhej. My ženy si musíme čas od času udělat radost a nějaká ta kalorie se po chvilce pohybu na čerstvém vzduchu zase ztratí. A pokud se chceš závěrem pobavit, můžeš se podívat na to, jak se do světa netradičních chutí a unikátních dobrot vrhnul streamer Fatty!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář