Nakupování potravin on-line výrazně šetří čas. Z domova můžeš podniknout velký nákup, ve kterém nebude chybět čerstvá zelenina, věci z drogerie a pamlsek pro tvého domácího mazlíčka. Jak ale kromě času ušetřit také peníze?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Miluješ nákupy a slevy? V tom případě si nenech utéct Tesco slevy!

Slevy, které doopravdy fungují!

Mnoho obchodníků se snaží zákazníky nalákat na vysoké slevy, které slevami ve skutečnosti ani nejsou. Dělají to prakticky v průběhu celého roku. Při pohledu na internetové obchody, slevové portály a nákupní centra se tak skoro zdá, že pořádná sleva snad už ani neexistuje. Člověk musí umět počítat a nákupu věnovat pozornost, aby zbytečně neplatil víc, než musí. Existuje však jedna skvělé výjimka, která se vyplatí vždy – slevové kódy! Jak na ně?

Používej slevové kódy při nákupu potravin

Za potraviny já osobně utrácím nejvíc peněz a žárlím na ženy, které si z obchodů častěji nosí oblečení než pečivo, mléko a nízkotučné jogurty. Už jen z toho důvodu se mi nechce zbytečně utrácet za jídlo a vyhledávám výhodné Tesco slevy. Díky použití slevové kódu při nákupu (kód je takový řetězec znaků) ušetřím i více než sto korun, což rozhodně není zanedbatelná částka.

Široká nabídka vyžaduje soustředění

Pro nikoho určitě nebude překvapením, že Tesco nabízí on-line opravdu velmi širokou nabídku. I v ní je zapotřebí orientovat se, protože ke slevě získané díky slevovému kódu můžeš přidat úsporu za zboží, které je ve slevě samo o sobě, případně je k dostání ve výhodném balení. Zvýšenou pozornost doporučuji věnovat zboží ze sekce drogerie, dítě a v neposlední řadě i nápoje. Skvělým příkladem je nákup velkého balení limonád. Půl litr limonády často stojí dvacet korun, ale dvoulitrová láhev stojí korun třicet. Vzhledem k tomu, že ti Tesco nabízí dovoz nákupu až ke dveřím, nemusíš se bát kupovat větší, výhodnější a v neposlední řadě těžší balení. Ty se s nákupem do čtvrtého patra nosit nebudeš.

Dobroty, které si jinak nekoupíš

Čas od času dostanu chuť koupit si nějakou delikatesu, něco opravdu kvalitního. Ráda zkouším nové věci a exotické recepty. Delikatesy jsou pochopitelně dražší, ale slevy Tesco mi umožňují udělat si radost s každým nákupem. Tesco navíc nabízí řadu potravin Finest, ve které najdeš opravdu lahodné čokolády, skvělé čaje a moje milované omáčky. Jedná se o věci se zajímavou chutí a kvalitním složením. Moje mamča se například zamilovala do máslových sušenek s rozinkami a meruňkami. Jsou skvělé ke kávě. Tesco tak rozhodně nejsou jen levné potraviny, ale také opravdu kvalitní zboží, které jinde neseženeš.

Zkuší nákup on-line se slevou?

Pokud ještě nemáš zkušenosti s nakupováním potravin a dalšího zboží on-line, zbytečně neváhej. Nyní můžeš ušetřit čas i peníze. Nákup ti může dorazit až ke dveřím domova a ty se nemusíš zdržovat s blouděním mezi regály a čekáním ve frontě.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kamil Štrof

    To já vyhledávám již několik let slevy a slevové kódy přes http://kuponozdroj.cz/ , takže už to měnit nebudu. Na tento web jsem totiž už zvyklí a navíc je vyhledávání mezi eshopy velmi přehledné.

  • Veronika

    Já vždy velké nákupy pořizuji přes iTesco nebo Rohlik.cz, abych se s nimi nemusela tahat. Využívám při nich slevové kódy z https://www.tosevyplati.cz/, takže na nákupu nakonec ještě ušetřím.