Nový dvoudenní hudební festival METRONOME, který proběhne 25. a 26. června v Praze, má rozhodně co nabídnout. Podívej se na nabušený line-up!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

METRONOME festival nabídne zvučná jména, mezi kterými nechybí Iggy Pop či Matt Simons

Největší hudební víkend v Praze

První ročník festivalu METRONOME se nezadržitelně blíží, a proto je nejvyšší čas podívat se na festivalový program. Již v pátek 24. června ve 20.30 ožije areál holešovického Výstaviště velkým hudebním večírkem. Vstup na warm-up je zdarma. „Tři koncerty v předvečer festivalu jsou takovou pozvánkou a ochutnávkou toho, jak to bude o víkendu v areálu METRONOME vypadat a co tam všechno návštěvníky čeká,” vysvětluje za organizátory David Gaydečka.

Během posledního červnového víkendu se pak na čtyřech pódiích v areálu holešovického Výstaviště představí na 30 zvučných jmen zahraniční i tuzemské hudební scény. V sobotu na hlavním pódiu vystoupí headliner festivalu legendární Iggy Pop, kapela The Kooks a elektro-popová zpěvačka Ella Eyre. Iggy představí nejen skladby ze zbrusu nové desky Post Pop Depression, ale i průřez své sólové tvorby.

Druhý festivalový den ovládnou svým úplně prvním pražským vystoupením Foals, elektrofolkaři Crystal Fighters a J.A.R. Toto tuzemské legendární funkrockové uskupení předvede své písně v netradičních aranžích s gospelovým sborem Maranatha. Mezi dalšími vystupujícími jsou například Walk Off The Earth, Ninet, Shelter Point, Matt Simons, Ghostpoet, Ian Siegal, Prostitutes či Please the Trees. Nenechte si ujít největší hudební víkend v Praze!

Kde sehnat vstupenky?

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v sítích TicketPro, Ticketportal a GoOut. Kompletní line-up najdete na www.metronomefestival.cz.

Pro aktuální info sleduj:

facebook.com/PragueMetronomeFestival

twitter.com/metronomefest

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář