Únorové číslo zahraniční edice magazínu Esquire přinese rozhovor s kráskou, která kraluje obálkám mužských časopisů už několik let. V odpovědích na dotazy se Megan Fox rozpovídala i o tom, proč si nechala odstranit tetování s tváří Marilyn Monroe.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Nevhodná kérka

Megan Fox byla za výběr svých tetování nezřídka kritizována. Shakespearovský citát na lopatce by možná ještě úplně nevadil, ale velké tetování na předloktí v podobě tváře slavné Marilyn Monroe bylo trnem v oku nejen některým obdivovatelů (těm to ale může být fuk), ale také různým módním společnostem, pro které Megan fotí. Například při focení pro Armani muselo být tetování kompletně zakryto. Práce však není jediným důvodem, proč se Megan rozhodla pro odstranění kérky.

Tetování je již skoro pryč
Tetování je už prakticky skoro pryč.
zdroj: thefrisky.com

Špatný vzor pro děti

Megan přiznala, že v době, kdy si nechávala Marilyn vpichovat v tetovacím salónu pod kůži, o životě této hvězdy prakticky moc nevěděla. Teď už je skoro na konci celého procesu, během kterého si nechává tetování odstranit. Už na některých dřívějších fotkách bylo vidět, že barva na kůži bledne. Marilyn není podle Megan zrovna dobrý vzor a v rozhovoru ji dokonce přirovnala k Lindsay Lohan!

Odstranění tetování Megan Fox
Odstranit takto velké tetování není otázkou chvilky, ale několika měsíců.
zdroj: mix949.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář