Registrace do soutěže podporující začínající podnikatele Rozjezdy 2013 je v plném proudu a hlásit se můžete stále i vy! A to až do 5. května, kdy je uzávěrka registrací.

Rozjezdy 2013

Jediné co stačí je mít podnikatelský nápad a vyplnit jednoduchý formulář. Co však jednoduché v dnešní době není, je skloubit roli matky, manželky a podnikatelky. V Rozjezdech jsou si toho vědomi, a proto by rádi právě takovým ženám pomohli. Mohou se přihlásit ženy s nápadem, či mladým start-upem! Letos přibyla ke všeobecné kategorii navíc kategorie studentská. Takže ideální příležitost i pro mladé ženy, studující dívky, které mají podnikatelský nápad, jak přispět sobě a stát se samostatnou!

Velkou motivací jsou určitě i ceny v hodnotě bezmála 9 milionů. Mezi 84 vítězů budou rozdány peníze, telekomunikační služby a atraktivní podnikatelské propriety jako notebooky, tablety a chytré telefony! Soutěž nikomu nestraní a v každém ze 14 krajů a v každé kategorii vyhrají 3 nejlepší projekty, které vybírá porota a následně v celostátním kole zvolí široká veřejnost ten nejlepší celorepublikový nápad. V rámci projektu probíhají v 9 krajských městech i odborné semináře, které mají pomoci s podnikatelským myšlením.

Projekt má také silné partnery, jeho patronem a realizátorem je společnost T-Mobile, odbornými partnery jsou pak Česká spořitelna, Samsung, KnowHowKlub, Agentura Najisto, MAFRA a Jobs.cz, ale i mnoho regionálních partnerů spolu s řadou univerzit.

Do prvních dvou ročníků se přihlásilo dohromady na 700 projektů. Byly mezi nimi internetové obchody, mateřské školy, hudební kluby, kavárny a restaurace a ženy nepostávaly nijak v ústraní! Ba právě naopak, první ročník vyhrál projekt českobudějovické půjčovny Dvojkola.cz Marie Žvakové a v tom druhém to byla Novodobá sanitka Romany Tvarůžkové! Soutěž přispěje i k poznání jiných nápadů, podnikatelů a podnikatelek. Dokonce vznikl i blog účastnic Rozjezdů http://www.jazyknaveste.cz/, kde se dělí o své zkušenosti, postřehy a rady.

Takže pokud vás už nebaví stereotyp, máte chuť do podnikání, chcete se stát vlastní paní a máte nápad či již rozběhnutý start-up, rozhodně neváhejte a přihlaste se! Nemůžete nic ztratit. Naopak máte velkou šanci vyhrát spoustu cen, potkat nové lidi, inspirovat se a vyslechnout si řadu přínosných přednášek. Rozhodně nezapadnete, protože se projekt těší i velkému zájmu médií. Na nic už nečekejte, odvažte se a registrujte se, co nejdříve, do 5. května tak můžete učinit na webu http://www.rozjezdyroku.cz/!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář