Registrace do soutěže podporující začínající podnikatele Rozjezdy 2013 je v plném proudu a hlásit se můžete stále i vy! A to až do 5. května, kdy je uzávěrka registrací.

Rozjezdy 2013

Jediné co stačí je mít podnikatelský nápad a vyplnit jednoduchý formulář. Co však jednoduché v dnešní době není, je skloubit roli matky, manželky a podnikatelky. V Rozjezdech jsou si toho vědomi, a proto by rádi právě takovým ženám pomohli. Mohou se přihlásit ženy s nápadem, či mladým start-upem! Letos přibyla ke všeobecné kategorii navíc kategorie studentská. Takže ideální příležitost i pro mladé ženy, studující dívky, které mají podnikatelský nápad, jak přispět sobě a stát se samostatnou!

Velkou motivací jsou určitě i ceny v hodnotě bezmála 9 milionů. Mezi 84 vítězů budou rozdány peníze, telekomunikační služby a atraktivní podnikatelské propriety jako notebooky, tablety a chytré telefony! Soutěž nikomu nestraní a v každém ze 14 krajů a v každé kategorii vyhrají 3 nejlepší projekty, které vybírá porota a následně v celostátním kole zvolí široká veřejnost ten nejlepší celorepublikový nápad. V rámci projektu probíhají v 9 krajských městech i odborné semináře, které mají pomoci s podnikatelským myšlením.

Projekt má také silné partnery, jeho patronem a realizátorem je společnost T-Mobile, odbornými partnery jsou pak Česká spořitelna, Samsung, KnowHowKlub, Agentura Najisto, MAFRA a Jobs.cz, ale i mnoho regionálních partnerů spolu s řadou univerzit.

Do prvních dvou ročníků se přihlásilo dohromady na 700 projektů. Byly mezi nimi internetové obchody, mateřské školy, hudební kluby, kavárny a restaurace a ženy nepostávaly nijak v ústraní! Ba právě naopak, první ročník vyhrál projekt českobudějovické půjčovny Dvojkola.cz Marie Žvakové a v tom druhém to byla Novodobá sanitka Romany Tvarůžkové! Soutěž přispěje i k poznání jiných nápadů, podnikatelů a podnikatelek. Dokonce vznikl i blog účastnic Rozjezdů http://www.jazyknaveste.cz/, kde se dělí o své zkušenosti, postřehy a rady.

Takže pokud vás už nebaví stereotyp, máte chuť do podnikání, chcete se stát vlastní paní a máte nápad či již rozběhnutý start-up, rozhodně neváhejte a přihlaste se! Nemůžete nic ztratit. Naopak máte velkou šanci vyhrát spoustu cen, potkat nové lidi, inspirovat se a vyslechnout si řadu přínosných přednášek. Rozhodně nezapadnete, protože se projekt těší i velkému zájmu médií. Na nic už nečekejte, odvažte se a registrujte se, co nejdříve, do 5. května tak můžete učinit na webu http://www.rozjezdyroku.cz/!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Josef Devátý

    Podle mého názoru je skvělé, že existují takovéto programy pro začínající podnikatele. To když jsem s podnikáním začínal já, tak nic takového nebylo. O vše jsem se v začátcích musel postarat sám. Konkrétně mám svůj vlastní obchod a právě v začátcích jsem měl asi největší probém s tím, jak do něj nalákat zákazníky. Napadlo mě tedy, že bych mohl investovat do nějaké reklamy. Jenže jakou formu zvolit? Nakonec jsem vsadil na světelné projektory na projekce loga mého obchodu od https://www.visap.cz/ a musím říct, že jsem za to velmi rád, protože od té doby, co jsem je začal rozmisťovat na různých akcích tady ve městě se počet zákazníků v mém obchodě zvýšil.