Všude samé natřásající se ženské pozadí. To je letošní hit. Jenže pro některé je to prostě více než jen pohyby zadkem. Američanky se to učí ve velkém a pro chlapy je to prý lahůdka.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

TWERK
K šíření twerku přispěla i Miley Cyrus
zdroj: huffpost.com

Up-And-Down

Twerk je nové slovo, které se do slovníku zařadilo jako sexuálně provokativní druh tance. Vlastně jde především o pohyby pánví a stehen nahorů a dolů tudíž up-and-down. Většinou čím větší pozadí, tím lepší pro twerk. Takže slečny, které mají komplexy z velkého pozadí, můžou teď vidět, že je o ně celkem zájem. Chlapi jsou z toho prý hodně žhaví a především, když jim takhle zatancuješ v těsné blízkosti. Co se týče oblíbenosti, tak je i stejné množství nepříznivců, kteří vytvářejí parodie.

Co na to čeští kluci?

A já buď měla smůlu, nebo čeští kluci twerk v takové oblibě nemají.

Lukáš (20): Bylo by mi asi jedno, kdyby se to ta moje učila, ale určitě bych to s ní netančil :D

Honza (19): Můj názor na tyhle taneční pózy je spíše záporný, neříkám, že kdyby to někde bylo, tak bych to nikdy v životě nenavštívil, možná pro srandu i jo, nicméně co se týče mé přítelkyně, určitě bych nesouhlasil, aby se toto učila, ba dokonce provozovala!

Martin (18): Můj názor na twerk je, že má-li přítelkyně hezký pozadí, ať si toho užívá, ale nedělá z něj mixér, jelikož mě osobně mixér nikterak nevzrušuje.

Milan (20): Já bych raději, kdyby má přítelkyně využila toho, že má hezký malý a pevný zadek a udělala mi spíše pěkný striptýz.

Petr (29): Kdyby tohle dělala na veřejnosti, asi bych se hodně naštval. Přijde mi to strašně provokativní. A navíc mám radši, když má ženská pevný zadek a při twerku to připomíná rozhýbaný rosol.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář