Ráda sleduji různé soutěže a už dříve mě bavily takové pořady jako Pevnost Boyard, Hry bez hranic, Hejbni kostrou či Hodina pravdy. TV Prima přichází s pořadem Máš minutu, který uvádí duo bavičů Michal Suchánek a Richard Genzer. Celý koncept není originální, myšlenka pochází od televizní stanice NBC, která přišla se soutěží Minute To Win It.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Ráda sleduji různé soutěže a už dříve mě bavily takové pořady jako Pevnost Boyard, Hry bez hranic, Hejbni kostrou či Hodina pravdy. TV Prima přichází s pořadem Máš minutu, který uvádí duo bavičů Michal Suchánek a Richard Genzer. Celý koncept není originální, myšlenka pochází od televizní stanice NBC, která přišla se soutěží Minute To Win It. Ta slaví velký úspěch u diváků hned v několika zemích. Jak se soutěži povede u nás?

Některé hry vyžadují zručnost, jiné rychlost, další pevnou ruku. U všech je limit 60 vteřin. (zdroj: TV Prima)

Některé hry vyžadují zručnost, jiné rychlost, další pevnou ruku. U všech je limit 60 vteřin. (zdroj: TV Prima)

O co jde?

Soutěžící v každém díle pořadu Máš minutu čelí deseti na první pohled prostým výzvám a za svoje snažení si mohou vydělat až jeden milion korun. U některých úkolů se soutěžící pořádně zapotí, protože vyžadují rychlost, kondičku či maximální soustředění. Jedno ale mají všechny úkoly společné! Na splnění každého zadání je pouhých 60 sekund.

Pravidla hry

Každý soutěžící v Máš minutu může během celé soutěže dvakrát chybovat, při třetím pochybení je vyřazen a na 1 000 000 Kč si může nechat zajít chuť. I tak si může domů odnést slušnou částku, protože za každý splněný úkol stoupá na stupnici výher, jenž určuje, kolik peněz si domů odnese. Soutěžící v Máš minutu může kdykoli odejít s penězi, které do té chvíle vydělal. Soutěžící nejsou omezeni věkem. Jsem docela zvědavá na to, jak se s úkoly vypořádají soutěžící a jak se povede moderátorům. Na všech 61 možných úkolů se můžeš podívat ve speciálním kanálu Máš minutu na Streamu.

Kdy a kde?

Pořad Máš minutu poběží každou neděli na TV Prima v hlavním vysílacím čase, tj. ve 20 hodin. Odsune tak pořad Šéfka, který u diváků neslaví až tak velký úspěch, jak vedení televize předpokládalo. Co říkáš na pořad Máš minutu ty? Zvládla bys některé úkoly?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář