Segment luxusních telefonů aktivně nesleduji, ale i tak vím, že se čas od času objeví nějaká limitované edice, která přináší ušlechtilé materiály a zajímavý design. Své pokusy o mobilní luxus prezentovala v minulosti například Nokia.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Aston Martin Aspire

Aston Martin Aspire

Na druhém břehu jsou pak specializované společnosti jako Vertu, jeden z jejich přístrojů nosil v kapse třeba i Leoš Mareš. Pokud jde ale o střeva luxusních mobilů, většinou to není žádná zázrak. Tuto skutečnost potvrzuje i novinka Aston Martin Aspire, jenž ve verzi s pozlacením 24karátovým zlatem stojí skoro 1600 dolarů. Za tuhle “lákavou” cenu získáš chytrý telefon s úhlopříčkou displeje 3,2 palce, který zvládá jen 3G data, má jednojádrový procesor, paměť 500 MB a navíc funguje na prakticky dva roky starém operačním systému Android Gingerbread 2.3.5. Pokud neodoláš koupi takového zázraku, vydej se do Hong Kongu, kde bude telefon exkluzivně k dostání. Nebo si raději počkáš na nový iPhone 5?

Luxusní telefon Aston Martin za 30 tisíc je křáp

Luxusní telefon Aston Martin za 30 tisíc je křáp

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Vlastimil Bůček

    Abych pravdu řekl, tak za tu cenu teda podle mého názoru zrovna dvakrát luxusně nevypadá. To i obyčejný iphone jako je třeba tento https://www.expert.cz/apple-iphone-7-32gb-black/ podle mě vypadá jako mnohem luxusnější telefon. A podstatně levnější.