Pokud chceš toto léto zažít hned několik zajímavých zážitků, rozhodně nepropásni ojedinělou prodejní výstavu textilních hraček a kapsářů s bohatým doprovodným programem, která se koná v Praze. Jubilejní patnáctý ročník výstavy výtvarnic Olgy Černohorské a Ivany Kárníkové tentokrát přináší bohatý doprovodný program.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Pokud chceš toto léto zažít hned několik zajímavých zážitků, rozhodně nepropásni ojedinělou prodejní výstavu textilních hraček a kapsářů s bohatým doprovodným programem, která se koná v Praze. Jubilejní patnáctý ročník výstavy výtvarnic Olgy Černohorské a Ivany Kárníkové tentokrát přináší bohatý doprovodný program. Nejen o něm ti bude server Kámoška po zbytek léta pravidelně přinášet novinky a zajímavosti. A na co se můžeš těšit?

Doprovodný program přináší po celé léto jednu hvězdu za druhou. Půjdeš si pro autogram?

Doprovodný program přináší po celé léto jednu hvězdu za druhou. Půjdeš si pro autogram?

Kde a kdy na výstavu?

Pokud tě o prázdninách nohy donesou až ke Karlovu mostu, koukni se na Dražického náměstí č.10 hned vedle mostecké věže na Malé Straně (mapa). Právě tam můžeš navštívit prodejní výstavu „Léto plné hvězd“, jenž trvá až do 24. srpna 2010, denně včetně víkendů od 10 do 21 hodin. Vstup je dobrovolný, takže záleží jen na tobě, jestli u vchodu přispěješ roztomilému myšákovi, který vstup ostražitě hlídá. Začátky koncertů a večerů doprovodného programu jsou vždy od 18 hodin večer.

Doprovodný program si užiješ!

V rámci doprovodného programu vystoupí celá řada muzikálových hvězd a dalších zajímavých osobností. Za všechny jmenujme například Martina Chodúra, Ondřeje Rumla, Tomio Okamuru, Davida Uličníka a další. Celý program až do konce výstavy vypadá následovně.

21. 7. st v 18 hod. – Miro Šmajda & Rosemaid (odloženo z důvody autonehody, Miro je v pořádku!)
22. 7. čt v 18 hod. – “Tenor bez fraku“ – David Uličník a Hana Volková
26. 7. po v 18 hod. – „Orientální opojení“ – Hana Blochová a Přemysl Vacek
28. 7. st v 18 hod. – „Český sen“ – Tomio Okamura
2. 8. po v 18 hod. – Večer s partnerem – Musicalnet.cz
5. 8. čt v 18 hod. – „Poteče Polská krev?“ – Martina Kociánová a Marián Vojtko
11. 8. st v 18 hod. – „Kudy kam, Ondřeji?“ – Ondřej Ruml, host Lucia Šoralová
16. 8. po v 18 hod. – Večer s partnerem – ProŽeny.cz, host Martin Chodúr
19. 8. čt v 18 hod. – „Zasáhne vás muzikál Robin Hood?“ – vítězové „Cesty ke slávě“

Pokud tě některý bod zaujal, koukni na celý doprovodný program včetně veškerých detailů k jednotlivým akcím. Vzhledem k omezené kapacitě koncertů ti však doporučujeme rezervovat si místo na své jméno předem na na tel.: 222 211 570 (volat v době 10 – 17 hod.) nebo na e-mailu: anahata.hracky(a)seznam.cz
Vstupné na koncerty a pořady je 160 Kč. Pro děti do 14ti let, seniory a držitele průkazu ZTP je vstupné poloviční. Výtěžek bude určen na výrobu divadelního představení pro děti „Kominíček a štěstí“.

Soutěž s Martinem Chodúrem

Díky výstavě se můžeš zúčastnit soutěže o originální osobní dárek od Martina Chodúra. Stačí při nákupu hračky na výstavě vyplnit soutěžní lístek a vhodit ho do schránky, na které je nápis Soutěž – Martin Chodúr. Pak už jen stačí čekat na losování, no není to super? I já jsem pořádně zvědavá, co ten osobní dárek od Martina jen tak může být. Soutěže se můžeš zúčastnit dokonce i v případě, že nejsi z Prahy. Stačí navštívit oficiální stránky ANAHÁTA. Na nich najdeš nejen samotnou soutěž, ale i e-shop plný opravdu krásných hraček a kapsářů, kterými můžeš potěšit třeba svého sourozence.

Kámoška na výstavě Léto plné hvězd

Už brzy se můžeš těšit na zajímavé reportáže a rozhovory přímo ze samotné výstavy. Nepřiprav se o exkluzivní zážitek a na výstavu se vydej také – například  za doprovodu tvých kamarádek, kluka či rodiny. Byla by škoda sedět doma, když hned u Karlova mostu můžeš zažít tolik zajímavého.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář