Dětské letní tábory byly vždy prima záležitostí. Několik dnů sis mohla užívat různých sportů, táborových zábav a při tom si hledala nové kamarády, s kterými sis užila hromadu legrace. Pro ty, kteří již dosáhli osmnácti let věku, tím etapa dětských letních táborů končí. Ale opravdový konec to být zcela nemusí.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Dětské letní tábory byly vždy prima záležitostí. Několik dnů sis mohla užívat různých sportů, táborových zábav a při tom si hledala nové kamarády, s kterými sis užila hromadu legrace. Pro ty, kteří již dosáhli osmnácti let věku, tím etapa dětských letních táborů končí. Ale opravdový konec to být zcela nemusí. K mání jsou totiž letní tábory pro dospělé, kde taktéž zažiješ spoustu parádních chvil.

Na letním táboru pro dospělé můžeš jen tak lenošit na sluníčku, nebo si užívat hromadu sportování.

Na letním táboru pro dospělé můžeš jen tak lenošit na sluníčku, nebo si užívat hromadu sportování.

Návrat do dětských let

Jestli ti dětské letní tábory schází společně se vším, co si na nich zažívala a zároveň máš na letošní léto vyhraněný nějaký čásek, můžeš vyzkoušet letní tábory pro dospělé. Ovšem je možné, že termíny mohou být již zabrané, nicméně bys měla skvělý program na příští léto. Většina programů těchto letních táborů pro dospělé je uzpůsobena tak, aby ses opravdu dokázala navrátit do dětských let, a denní programy jsou způsobené tak, aby bylo v nich skoro vše, co si z dětských letních táborů pamatuješ. Chybět nejspíš nebude ani otravný budíček :) , který však na těchto táborech nebude tak přesný a drsný, jako na těch dětských. Samozřejmostí však bude i pravidelná rozcvička, která bude nejspíš pojatá s humorem.

Letní tábory a vše, co k nim patří

Letní tábory pro dospělé tedy nejsou jen o neustálém popíjení alkoholu a kalení, jak by se mohlo na první pohled zdát. Tyto letní tábory nebudou postrádat různé sportovní činnosti, jako je například floorball, fotbal, volejbal, tenis, paintball, ping pong, badminton, ale také různé akce v lese a přírodě celé. Těšit by ses tedy mohla na různé hry v přírodě, stezku odvahy a taktéž i bojovné soutěže mezi různými oddíly, přetahování lanem, chůze na chůdech a podobně. Krom toho samozřejmě budeš čas i na nějaké kalení a třeba i pivní soutěže :-) , ale věř, že nebudou chybět zajímavé úkoly, které dětské letní tábory zpravidla přinášely.

Ubytování se vším všudy

Samozřejmě záleží na lokalitě, kde letní tábory probíhají, ale většinou se jedná o místa, kde ti nebude chybět komfort. Ubytování je jak jinak než v chatkách a často jsou v blízkosti bazény, sauny, různá hřiště, někdy dokonce i vinárna. Samozřejmostí je také stravování formou plné penze, ale to je odlišné podle druhu táborů a jejich nabídek. Výhodou je i příjemná cena, která na týden vyjde přibližně přes dva tisíce.

Prima dovolená s partou

Pokud bys nechtěla jet na letní tábor sama, vezmi sebou svou partu nebo přítele a pořádně to na táboře rozjeďte. Samozřejmě čím více známých lidí, tím lépe. Rozhodně není vyloučeno, nýbrž je to velice pravděpodobné, že na letním táboře objevíš spoustu fajn lidí, které vaši partu skvěle doplní, a na příště vyrazíte v novém složení :) .

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Láďa

  Pořádáme několik let tábory pro dospělé, ale pouze pro nezadané. Jejich nabídka je na webu AKCEproNEZADANE.CZ nebo nově bude na http://tabor-pro-nezadane.cz/ .
  To nejlepší z táborové zábavy přizpůsobeno pro dospělé, suprová příležitost poznat nové přátele či partnera, odpočnout si a zažít spoustu nových zážitků, které rovnou můžeš sdílet.

 • Honza

  Koukni treba sem – uz jsem na jejich taborech i dalsich akcich byl a jedu zas :)
  http://www.technicka-prestavka.cz/tp2015/

 • Honza

  Je super, ze jsou i tabory pro dospele :) Ja jezdim na tabory organizovane Technickou prestavkou, ktere jsou urceny predevsich pro vysokoskolaky :)

  http://www.technicka-prestavka.cz/tp2015/

 • Monika

  A kdeze najdu nejaké informace na různé tábory?