Hudební divadlo na Karlíně zažije od 29. do 31. října nevídanou podívanou. Přímo do Prahy zavítají v rámci světové tour čtyřnásobní mistři světa v breakdance Flying Steps.

avatar

Anna Marková
Oblíbeným místem jejího života je velká postel plná knih.

Létající Bach
Kompletní sestavení skupiny Flying steps, která se ukáže v Praze.
foto: redbull.com

Energie a triky

Flying Steps a jejich originální show Flying Bach přijela také do Prahy, kde se budeš moci sama podívat na dokonalé propojení pouličního tance a klasiky. Energický klavír barokního mistra svého oboru Johanna Sebastiana Bacha společně s kroky jedné berlínské crew. Jak tohle může dopadnout? Více než dobře. Lidé stávají, tleskají a zatajují dech při každém kousku a triku, kterými je jejich 70 minutové vystoupení obohaceno. Nyní je budeš moci spatřit i v Praze. Objeví se zde v rámci tour od Florencie přes Tokyo.

Flying Bach představení
Flying steps v akci na letošním tour od Florencie po Tokyo
foto: redbull.com

Breakdance jako mistrovské dílo

Samotní členové skupiny Flying Steps chtěli diváky překvapit něčím novým, nečekaným a nepoznaným zároveň. A tak se v jejich vystoupení setkala klasika se svojí vážností a pouliční breakdance, který by s ní nikdo nespojoval. Mistři svého řemesla se mohou pyšnit několika tituly ze svého oboru, třemi CD a svojí nově otevřenou taneční školou. S nápadem vytvořit mistrovské dílo klasiky a breakdance přisel choreograf Flying Steps Vartan Bassil a je na svůj nápad po právu hrdý. Celá skupina tanečníků ti připraví zážitek, který si ještě nikdy neviděla.

Hlavní aktér
Hlavní aktér celé show Flying Bach Vartan Bassil
foto: redbull.com

Video upoutávka na vystoupení „Létajícího Bacha“

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář