Leo Beránek, který má za sebou několik zápasů v thajském boxu, čelí nečekanému útoku od křehké rapující básnířky. Je to bitva slov a bitým je zatím jen Leo.

avatar

Tereza Kociánová
Zajímám se o svět celebrit a pseudocelebrit.

Tohle určitě není Lovesong!

Účastníka reality show Hotel Paradise, který je poslední dobou známý především kvůli svým agresivním výpadům, si vzala do parády raperka z pražských Vinohrad, která si říká MC Taktika. Ve svém nedávném songu s názvem Lovesong pro Lea provedla důkladný rozbor Leo Beránka. O lovesong jde však s těží.


Tak takhle zní Lovesong pro Lea!

Takovou hromadu urážek lze za milostný vzkaz považovat pouze v případě, že by jejich příjemcem byl masochista zažívající nejvyšší rozkoš v ponižování své osoby. O sexuálním životě Leo Beránka sice toho zas tolik známo není, kromě toho, že rád vystavuje své genitálie v přítomnosti fotografů, ale v minulosti už dokázal, že se rozhodně nenechá urážet. Své může vyprávět moderátor hudebních anticen Zlatý David Luciáš F. Svoboda, kterého kvůli předání ceny za nejhoršího zpěváka Leo Beránek poplival.

Právě na Beránkův výstup na Zlatém Davidovi reaguje i MC Taktika na začátku své písně. Kolik si vydělal Leo Beránek v létě 2012, je velká neznámá, kterou zná asi jen Leo a příslušný finanční úřad. Každopádně se mu podařilo domluvit honorovaná vystoupení na řadě diskoték díky zajímavé marketingové strategii postavené na těchto třech trumfech: „LEO EX HOTEL PARADISE“ (přijede tvář z obrazovky, můžete udělat společnou fotku), „MEGAHIT JÁ A VODKA“ (virální video na youtube s více než milionem zhlédnutí“) a „KROCAN PATŘÍ DO TROUBY“ (bez komentáře).

Leták na show Leo Beránka
Leo Beránek a jeho tři pravdy
zdroj: facebook.com

Zápas nuly s nulou?

MC Taktika se několik let věnuje rapu a tvorbě básní v rámci slam poetry. Působí s podobně zaměřenou BioMaschou v hip hopové formaci Diakritika. Každopádně nic z její předchozí tvorby se nesetkalo s takovým ohlasem jako právě Lovesong pro Lea. Ozývají se proto hlasy, že v tomto sporu jde jen o zviditelnění či že sledujeme zápas nuly s nulou. V komentářích se dokonce objevil i názor, že její video je jasný důkazem, že místo ženský je prostě v kuchyni. Tak to mne vážně dostalo.

A co na to vlastně říká Leo? Nedávno uveřejnil na svém facebookovským profilu vyjádření o celé rapové scéně v Čechách. Z důvodu autenticity uvádím toto prohlášení včetně gramatických hrubek: „RAPEŘI V ČECHÁCH = Komunita vyhul mániček, kteří tvrdí že trává není droga, repují o životě ale jejich život je sociální síť, všichni jsou tvrdý, poslouchají tvrdý repy, ve skutečnosti je to jedna veliká skupina novodobích hippies.“

Leo Beránek tedy českou hip hopovou scénu příliš v lásce nemá, přesto se najdou interpreti, se kterými spolupracuje. Jeho klip je natočen s legendou z Hroznové Lhoty Metrixem, který podobně jako Leo tvoří klipy mající počty shlédnutí v řádu statisíců, ale jinak příliš respektu se mu nedostává. Metrix má ale domluveno na léto ještě víc vystoupení než Leo, takže z pohledu Lea je to velký umělec.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář