Lady Gaga se nelíbí, jaké názory prezentuje Kelly Osbourne ve své televizní show. Kelly se navážela do „Little Monsters“ a nazvala je jako nejhorší fanoušky na světě, což si Lady Gaga nenechala líbit.

avatar

Andrea Faltýnová
Ráda sleduje novinky ze světa celebrit.

Lady Gaga společně se svojí mamkou založila nadaci „Born This Way Foundation“, která má podporovat myšlenku, že mají být všichni spokojeni se svým tělem. Právě Kelly měla v minulosti problémy s nadváhou. Lady Gaga proto vadí, že po zhubnutí Kelly získala sebevědomí a tak se často naváží do celebrit.

Nejsme zvířátka ze ZOO

„Na vzhled je brán celosvětově velký důraz a bývá nejčastějším důvodem pro šikanování. Ty ve svém pořadu svým chováním a postoji v poslední době šíříš negativní energii. Když jsi byla menší, tak si lidi dělali srandu právě z tvojí váhy. Teď už se ti nesmějí, ale ty máš potřebu se navážet a dělat si srandu z celebrit. Nejsme zvířátka ze ZOO.“ Vzkázala Lady Gaga moderátorce Kelly.

Lady Gaga
Lady Gaga se umí také pořádně rozčílit
zdroj: vancouversun.com

„Její fanoušci hovoří, že se mám zabít a že doufají, že mě znásilní. Je to šílené, ale takové narážky zažívám celý život a snažím se je ignorovat. Myslím si, že Lady Gaga je dobrá zpěvačka, ale má nejhorší fanoušky na světě. Má zodpovědnost je zastavit a doufám, že to udělá.“ Řekla jednou Kelly v rozhovoru.

Všichni lidé jsou si rovni

Lady Gaga na toto vyjádření reagovala ve středu otevřeným dopisem, který zveřejnila i na svých stránkách www.littlemonsters.com.
„Povzbuzovat své fanoušky k tomu, aby ignorovali kritiku, postavili se proti šikaně, znali svou hodnotu a věděli, že všichni lidé jsou si rovni. Vím, že mě vnímají jako divošku, ale ve skutečnosti je pro mě lidskost velmi důležitá. Nepíšu to proto, abych tě kritizovala. V minulosti jsme se setkaly a jsi skvělá. Jen chci, abys nesla zodpovědnost za příklad, který dáváš mladým lidem. Obdivují tě, protože jsi slavná a doma, když si čtou tvé vzkazy na Twitteru, si mohou myslet, že tvoje chování je přijatelné. Říkají si: „Vždyť pokud to dělá ona, proč bych nemohl i já?“


Zahraniční reportáž o hádce dvou celebrit.

Máma má vždy pravdu

„Je mi líto, že tě moji fanoušci zranili. My všichni se však v rámci médií můžeme podílet na šíření normy zahrnující respekt, soucit a lásku. Doufám, že se k sobě budou chovat uctivě a vlídně, to si zaslouží každý.“ Napsala v dopisu zpěvačka Lady Gaga.
Do konfliktu mezi zpěvačkami se také připojila i matka Kelly Osbourne, která odpověď pro Lady Gaga zveřejnila na svém facebook profilu. „Velmi dobře víte, že pokud byste to udělali soukromě, bylo by to mnohem důstojnější. Podle mě jste jednou z lidí, kteří šikanují, protože máte 32 milionů oddaných následovníků a v otevřeném dopise kritizujete Kelly. Jste tak zoufalá, že to musíte prezentovat na veřejnosti?“ Napsala manželka Ozzyho Osbourna. Dopis ukončila narážkami i na zpěvaččino oblečení a její příznivce:

„Přestaňte nosit kožešiny, vyhledávat publicitu a využívat své fanoušky na urážení Kelly a ostatních celebrit. Dokážete přece zastavit jejich odporné a negativní výhružky. Pokud chcete se mnou dál diskutovat, ozvěte se mi.“ Napsala sama Osbourne.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář