Je všude kolem nás, ale jen málokdo to dokáže náležitě ocenit. Kyslík byl dodnes velice nedoceněnou komoditou, i když je pro náš život nepostradatelný. Vždyť je ho všude kolem víc než dost, řeknete si zřejmě. Samozřejmě máte pravdu, ale není kyslík jako kyslík.

avatar

TD

Je všude kolem nás, ale jen málokdo to dokáže náležitě ocenit. Kyslík byl dodnes velice nedoceněnou komoditou, i když je pro náš život nepostradatelný. Vždyť je ho všude kolem víc než dost, řeknete si zřejmě. Samozřejmě máte pravdu, ale není kyslík jako kyslík. Kdo žije v Praze a občas vyjede za čerstvým vzduchem na venkov, určitě rád potvrdí, že rozdíl je jasně patrný. Kyslíkové bary mají svůj původ v Japonsku, ale do Evropy se dostaly poměrně rychle.

Což takhle dát si kyslík?

Což takhle dát si kyslík?

Honba za kyslíkem

I k nám dostala vymoženost známá jako kyslíkové bary a léčba kyslíkem. Až se příště budete rozhodovat, kam zajít společně s přáteli, velkou konkurencí bude restauračním zařízením právě ony kyslíkové bary. Jelikož kyslíkové bary se u nás teprve nesměle rozkoukávají, rozhodně stojí za to je vyzkoušet. Horká novinka se však šíří vesmírnou rychlostí a Češi objevují výhody, které jim konzumace kyslíku nabízí. Stačí si zběžně prohlédnout, jak kyslíkové bary působí a člověk se nestačí divit. Čistý kyslík pomáhá zkrátka na všechno. Kromě sportovců, kteří kyslík potřebují ke správnému okysličení krve, kyslíkové bary ocení i stále unavení studenti nebo ospalí řidiči. Aby se barům nedalo vytknout zhola nic, pomáhají odbourávat nežádoucí tukové zásoby a uleví vám i při důsledcích divokých alkoholových mejdanů.

Jak kyslíkové bary fungují?

Při inhalování kyslíku v kyslíkových barech se využívá jednoduchého mechanismu. Na rozdíl od normálního dýchání, kdy vdechujeme jen 20% kyslík, v kyslíkovém baru je nám nabízen kyslík až devadesátiprocentní. Právě proto po oxygenoterapii pociťujeme celkové uvolnění, navrací se nám energie a zapomínáme na každodenní stres. Jediný, kdo si nemůže tento jedinečný pocit užít, jsou epileptici, lidé se zvýšenou činností štítné žlázy nebo po operaci orgánů. Jelikož přijímání čistého kyslíku napomáhá celkové detoxikaci těla, ocení ho opravdu každý.

Kyslíkové bary v České republice

Pokud toužíte vyzkoušet kyslíkové bary v praxi, budete muset zavítat do Prahy. Tam se zatím nalézá jediný kyslíkový bar v Česku. Když už tam budete, můžete podstoupit i kyslíkovou péči o vzhled, která obsahuje aplikaci kyslíku na pleť a pomáhá například proti akné.
Jelikož kyslíkové bary jsou velice atraktivní záležitostí a na pozitivní účinky se snadno zvyká, je možné si zakoupit i aplikátor kyslíku do kabelky. No kdo by odolal při únavné hodině ve škole, když navíc bonusem získáte krásnou pleť, novou energii, posílení imunity a zmírnění bolestí hlavy! Za jednorázovou kyslíkovou inhalaci v kyslíkovém baru zaplatíte necelé dvě stovky, dvoulitrovka do kabelky dvoustovku lehce přesáhne. Přesto kyslíkové bary představují jakési vysvobození ze stresu a napětí moderního života, tak proč se nerozšoupnout a místo do kina jednou nezavítat na pár doušků kyslíku?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.oxybar.cz kyslik

    Kyslikove bary, kyslik v plechu goX a kyslikove pristorje vyrabi a prodava spolecnost Oxylife. najdete na webovkach www oxybar cz