Ještě nemáte koupenou dovolenou? Pokud čekáte na poslední chvíli, tedy na last minute nabídky, rozhodně vás chválíme.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Kupte dovolenou pro celou rodinu. Jaká je aktuálně hitem?

Víte totiž, že takovým nákupem lze ušetřit i tisíce korun. A to u rodinné dovolené rozhodně přijde vhod. A pokud už máto dost tradičních destinací, zkuste něco nového. Hledáte-li zajímavou inspiraci, přinášíme vám ji. Možností kam vyrazit je dovolená v Černé Hoře za skvělou cenu. Tato destinace zatím nepatří mezi ty nejvyhledávanější, což je z našeho pohledu škoda. Přináší totiž řadu pozitiv. Jedním z nich je samozřejmě i bezpečnost. Dále je to:

  • Široký výběr kvalitních hotelů
  • Nádherné pláže a čisté moře
  • Příjemní lidé
  • Nízké ceny

Zklamat nemusí ani tradiční cesta

Nechcete-li změny a chcete-li vsadit především na klasiku, potom jsou dvě země, které nezklamou. První z nich je samozřejmě oblíbená Itálie. Jak jistě tušíte, druhá země bude také více než známá. Zde doporučujeme last minute do Chorvatska. A ceny? Ty mohou být už v řádech několika tisíců korun za příjemné apartmány ve vyhlášených střediscích. Navíc tyto dvě destinace jsou vyhledávané i těmi rodinami, které mají menší děti. Lze tak vyrazit autem a zabavit potomka nebude problém. Budete-li cestovat v noci, máte jistotu, že většinu cesty prospí.

Co s sebou? Jenom to nejdůležitější

Jestliže vám při zmínce o dovolené již šrotuje v hlavě to, na co nesmíte zapomenout, hoďte starosti za hlavu. Stačí přece jenom to nejnutnější, od hygienických potřeb, přes krémy na opalování, léky a oblečení. Vše ostatní si můžete koupit. Co je ale také dobré připomenout, to jsou hračky pro vaše dítě. Nechcete-li riskovat nudu a záchvaty křiku, vezmete si s sebou puzzle, které vašeho potomka zabaví na dlouhé hodiny. A to třeba v apartmánu, kdy mu můžete dát důležitý úkol – aby vše složil do té doby, než bude dovolená končit a vy pojedete domů.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Macina Nováková

    Myslím, že super tipy. :) To my se letos s rodinou chystáme podívat do Itálie. Normálně na dovolenou jezdíme do Chorvatska, ale letos jsme se rozhodli udělat trochu změnu. Navíc podle toho, co jsem viděla tady: https://www.krasneplaze.cz/italie tak v Itálii mají mnohem hezčí pláže, než v Chorvatsku. Už se tam moc těším. :)