Ještě nemáte koupenou dovolenou? Pokud čekáte na poslední chvíli, tedy na last minute nabídky, rozhodně vás chválíme.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Kupte dovolenou pro celou rodinu. Jaká je aktuálně hitem?

Víte totiž, že takovým nákupem lze ušetřit i tisíce korun. A to u rodinné dovolené rozhodně přijde vhod. A pokud už máto dost tradičních destinací, zkuste něco nového. Hledáte-li zajímavou inspiraci, přinášíme vám ji. Možností kam vyrazit je dovolená v Černé Hoře za skvělou cenu. Tato destinace zatím nepatří mezi ty nejvyhledávanější, což je z našeho pohledu škoda. Přináší totiž řadu pozitiv. Jedním z nich je samozřejmě i bezpečnost. Dále je to:

 • Široký výběr kvalitních hotelů
 • Nádherné pláže a čisté moře
 • Příjemní lidé
 • Nízké ceny

Zklamat nemusí ani tradiční cesta

Nechcete-li změny a chcete-li vsadit především na klasiku, potom jsou dvě země, které nezklamou. První z nich je samozřejmě oblíbená Itálie. Jak jistě tušíte, druhá země bude také více než známá. Zde doporučujeme last minute do Chorvatska. A ceny? Ty mohou být už v řádech několika tisíců korun za příjemné apartmány ve vyhlášených střediscích. Navíc tyto dvě destinace jsou vyhledávané i těmi rodinami, které mají menší děti. Lze tak vyrazit autem a zabavit potomka nebude problém. Budete-li cestovat v noci, máte jistotu, že většinu cesty prospí.

Co s sebou? Jenom to nejdůležitější

Jestliže vám při zmínce o dovolené již šrotuje v hlavě to, na co nesmíte zapomenout, hoďte starosti za hlavu. Stačí přece jenom to nejnutnější, od hygienických potřeb, přes krémy na opalování, léky a oblečení. Vše ostatní si můžete koupit. Co je ale také dobré připomenout, to jsou hračky pro vaše dítě. Nechcete-li riskovat nudu a záchvaty křiku, vezmete si s sebou puzzle, které vašeho potomka zabaví na dlouhé hodiny. A to třeba v apartmánu, kdy mu můžete dát důležitý úkol – aby vše složil do té doby, než bude dovolená končit a vy pojedete domů.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Karolína Novotná

  Všude je to pěkné. :-) Důležité je se sebrat a někam alespoň na týden jet. My jsme jezdili každý rok na týden do Chorvatska, ale letos v létě jsme se rozhodli pro pořádnou změnu a letěli jsme na dovolenou letadlem. Musím říct, že jsem ani nevěděla, jaké přípravy s tím jsou spjaté. Museli jsme navštívit cestovní kancelář a také koupit cestovní kufry z https://bagalio.cz/cestovni-kufry-na-koleckach , které jsou vhodnější než cestovní tašky. Dovolená letadlem se mi ale líbila daleko víc, proto doufám, že se příští rok s manželem dohodneme a znovu někam poletíme.

 • Juraj Liška

  Itálii můžu jedině doporučit. Já tam byl minulý rok a byla to jedna z nejlepších dovolených, na které jsem byl. Jen bych pro vás měl jeden tip… Pokud jedete autem, tak si před odjezdem určitě zkontrolujte jestli máte v pořádku pneumatiky, ať se vám nestane to, že vám při cestě pneu praskne…. Právě to se mi stalo minulý rok a příjemné to nebylo… Letos jsem si raději před odjezdem na dovolenou koupil úplně nové z https://www.pneuok.cz/

 • Petra Lehká

  My jedeme s celou rodinou letos na Šumavu pod stan. Už se těším, protože tam budeme všichni a užijeme si to. Vloni jsme tak taky byli a byla to parádní dovolená. Máme kvalitní stan https://armik.cz/stan-mil-tec-pro-6-osob-s-uloznym-prostorem-olivovy/ , takže nevadí, když bude pršet.

 • Macina Nováková

  Myslím, že super tipy. :) To my se letos s rodinou chystáme podívat do Itálie. Normálně na dovolenou jezdíme do Chorvatska, ale letos jsme se rozhodli udělat trochu změnu. Navíc podle toho, co jsem viděla tady: https://www.krasneplaze.cz/italie tak v Itálii mají mnohem hezčí pláže, než v Chorvatsku. Už se tam moc těším. :)