Opraš hrnce a připrav se stát kuchařskou velmistryní. Se silikonovou květinou Kochblume ti půjde všechno vaření od ruky úplně samo. Víš, čím ti tato pomůcka může vylepšit život?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Kuchyně už se třese v základech – daruj pod stromeček Kochblume!

Všechny nevaříme „jako od maminky“

Ne každá žena umí pořádně vařit. Podle některých mužských patříme sice jenom do kuchyně k plotně, ale přiznejme si to, že ne všechny kulinářské umění plně ovládáme. Především studentky a studenti jsou schopni tzv. spálit i vodu. S dokonalým vynálezem se ale všechno mění. Díky silikonové květině Kochblume budeš v nejlepším případě moci svého drahého pozvat na zdravou večeři k sobě domů. V ostatních zvládneš umět uvařit špagety, aniž bys všechno kolem pocintala a následně potom hodiny všechno drhla. Co ti tedy tento pomocníček v kuchyni může zaručit?

Žádné pokličky a pokycaný sporák

Znáš to. Vaříš třeba mléko a čekáš, až začne pěnit, abys ho včas vypnula. V jeden jediný okamžik se otočíš pro lžíci a přesně v tu chvíli mléko přeleze přes okraj a rozlije se po celém sporáku. Pěkná pohroma a ten úklid… Díky Kochblume, tedy květině na vaření, už si čas hlídat nemusíš. Pokud rendlík přiklopíš silikonovou květinou, voda už ti nikdy nepřeteče. Kochblume lze podobně používat také do mikrovlnky a trouby místo poklopu, a to až do 230 °C.

Jídlo zdravě a chutně

Kromě toho, že se dá Kochblume používat jako poklička, zvládneš díky tomuto pomocníčkovi připravovat zdravá jídla na páře. Jednoduše ji dáš na hrnec s vodou a položíš na ni zeleninu nebo něco jiného, co chceš nechat udělat párou. A pak už nezbývá než jen počkat. Kochblume udělá všechno za tebe a zaručí ti, že všechna chuť zůstane tam, kde má – v pokrmu.

Ozdoba v kuchyni

Květina je nejen praktická, ale také velmi příjemná na pohled. Design tvaru květiny upoutá pozornost stejně jako živé barvičky, ve kterých se vyrábí. Pro studenty je nejvhodnější velikost 14-20cm, které tak akorát postačí na jejich chatrnou výbavu na kolejích. Nešikové v kuchyni také jistě ocení, že Kochblume je flexibilní a skoro se nedá zničit. A to může i nemusí být výzva. Samozřejmostí také je, že se dá umývat v myčce.

Kochblume - fialová

Nauč se vařit s Kochblume

Pod vánočním stromečkem ji určitě najde rád nejeden student, a proto využij slevy 2+1 zdarma a obdaruj svoje kamarády. Jak na to? Stačí do poznámky k objednávce uvést 2+1. A nezapomeň, ideální velikost na kolej a cestování je velikost 14-20cm. To ale samozřejmě neznamená, že tímto dárkem nemůžeš obdarovat svou maminku, nebo jiného příbuzného, který buď ocení praktičnost tohoto vynálezu, nebo je to dobrý tip i v případě, že chceš někomu taktně naznačit, že by se měl naučit alespoň trochu vařit.

Využij akce 2+1 zdarma na Kochblume.cz!

Při objednávce napiš do poznámky 2+1!


Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Nataša Zabloudilová

    No, tak něco takového by se mi líbilo. Zkusím muži navrhnout, jestli by mi to nechtěl koupit k narozeninám. :-) Teď k Vánocům jsem od něj také dostala dárek spojený s vařením, konkrétně grilovací koření a několik ochucených solí z https://www.grilguru.cz/grilovaci-koreni :-)

  • Vlastimil Bůček

    To vypadá docela zajímavě. Díky za tip. Zrovna nedávno jsem si říkal, že bych své ženě mohl pod stromeček darovat nějakou šikovnou vychytávku do kuchyně. Zatím to vidím na nějaké pěkné kořenky a solničky. Koukal jsem, že třeba tady mají docela slušný výběr: https://www.emako.cz/nadobky-na-koreni/