Opraš hrnce a připrav se stát kuchařskou velmistryní. Se silikonovou květinou Kochblume ti půjde všechno vaření od ruky úplně samo. Víš, čím ti tato pomůcka může vylepšit život?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Kuchyně už se třese v základech – daruj pod stromeček Kochblume!

Všechny nevaříme „jako od maminky“

Ne každá žena umí pořádně vařit. Podle některých mužských patříme sice jenom do kuchyně k plotně, ale přiznejme si to, že ne všechny kulinářské umění plně ovládáme. Především studentky a studenti jsou schopni tzv. spálit i vodu. S dokonalým vynálezem se ale všechno mění. Díky silikonové květině Kochblume budeš v nejlepším případě moci svého drahého pozvat na zdravou večeři k sobě domů. V ostatních zvládneš umět uvařit špagety, aniž bys všechno kolem pocintala a následně potom hodiny všechno drhla. Co ti tedy tento pomocníček v kuchyni může zaručit?

Žádné pokličky a pokycaný sporák

Znáš to. Vaříš třeba mléko a čekáš, až začne pěnit, abys ho včas vypnula. V jeden jediný okamžik se otočíš pro lžíci a přesně v tu chvíli mléko přeleze přes okraj a rozlije se po celém sporáku. Pěkná pohroma a ten úklid… Díky Kochblume, tedy květině na vaření, už si čas hlídat nemusíš. Pokud rendlík přiklopíš silikonovou květinou, voda už ti nikdy nepřeteče. Kochblume lze podobně používat také do mikrovlnky a trouby místo poklopu, a to až do 230 °C.

Jídlo zdravě a chutně

Kromě toho, že se dá Kochblume používat jako poklička, zvládneš díky tomuto pomocníčkovi připravovat zdravá jídla na páře. Jednoduše ji dáš na hrnec s vodou a položíš na ni zeleninu nebo něco jiného, co chceš nechat udělat párou. A pak už nezbývá než jen počkat. Kochblume udělá všechno za tebe a zaručí ti, že všechna chuť zůstane tam, kde má – v pokrmu.

Ozdoba v kuchyni

Květina je nejen praktická, ale také velmi příjemná na pohled. Design tvaru květiny upoutá pozornost stejně jako živé barvičky, ve kterých se vyrábí. Pro studenty je nejvhodnější velikost 14-20cm, které tak akorát postačí na jejich chatrnou výbavu na kolejích. Nešikové v kuchyni také jistě ocení, že Kochblume je flexibilní a skoro se nedá zničit. A to může i nemusí být výzva. Samozřejmostí také je, že se dá umývat v myčce.

Kochblume - fialová

Nauč se vařit s Kochblume

Pod vánočním stromečkem ji určitě najde rád nejeden student, a proto využij slevy 2+1 zdarma a obdaruj svoje kamarády. Jak na to? Stačí do poznámky k objednávce uvést 2+1. A nezapomeň, ideální velikost na kolej a cestování je velikost 14-20cm. To ale samozřejmě neznamená, že tímto dárkem nemůžeš obdarovat svou maminku, nebo jiného příbuzného, který buď ocení praktičnost tohoto vynálezu, nebo je to dobrý tip i v případě, že chceš někomu taktně naznačit, že by se měl naučit alespoň trochu vařit.

Využij akce 2+1 zdarma na Kochblume.cz!

Při objednávce napiš do poznámky 2+1!


Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář