Kámoška se podívala na křest debutového alba Moniky Bagárové s názvem Shining, který proběhl 23. března v kostele Sv. Michala (klub Venue) nedaleko Staroměstského náměstí v Praze. Celá akce byla vlastně takový menší koncert, na kterém Monika bravurně zazpívala početnému publiku skladby z nového alba.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Kámoška se podívala na křest debutového alba Moniky Bagárové s názvem Shining, který proběhl 23. března v kostele Sv. Michala (klub Venue) nedaleko Staroměstského náměstí v Praze. Celá akce byla vlastně takový menší koncert, na kterém Monika bravurně zazpívala početnému publiku skladby z nového alba. Kmotry alba se stali Ben Cristovao, Daniel Lacho, Yvetta Blanarovičová, šéf vydavatelství EMI Vladimír Kočandrle a v neposlední řadě i tatínek Josef Bagár, který všechny překvapil tím, jak mladě ve skutečnosti vypadá.

Nové album Shining obsahuje jedenáct skladeb včetně duetu Prší s Robertem Opatovským.

Nové album Shining obsahuje jedenáct skladeb včetně duetu Prší s Robertem Opatovským.

Křest plný emocí

Monika se na akci velmi těšila a bylo to poznat jak z jejího příjemného vystupování, tak skvěle zvládnuté show, během které vystřídala hned několik image. Ze sexy R&B dračice se dokázala během chviličky proměnit v elegantní slečnu. Hosté se bavili a Monika také. Nové album Shining ukazuje, že tato mladá zpěvačka má opravdu velké ambice a nesází na popularitu ze soutěže SuperStar. Místo toho Monika Bagárová vsadila na tvrdou práci a dokázala se obklopit týmem talentovaných lidí, kterým ostatně při křtu alba nezapomněla poděkovat. Dokonce i na slzičky došlo.

Monika Bagárová zazářila

Jedním z velmi zajímavých bodů večera byly rozhodně duety a premiréa videoklipu k titulní písní nové české pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Na akci se objevil i Robert Opatovský, který si přál s Monikou zpívat už v momentě, kdy ji poprvé viděl v televizi na castingu SuperStar. Na akci pochopitelně nemohly chybět ani další známé tváře. Potkala jsem Jirku Mádla, Helenu Zeťovou, Českou Miss 2011 Jitku Nováčkovou, rappera Indyho, moderátora Petra Šišku, zpěvačku Markétu Konvičkovou a mnoho účinkujících z letošního ročníku SuperStar a třeba i talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Nedovedu si představit lepší místo pro křest alba, než byl kostel Sv. Michala. Doufám, že se Monice Bagárové s novou deskou bude dařit a dále bude do zpěvu vkládat takové množství pozitivní energie.

TIP: Podívej se na fotky ze křtu alba Shining.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář