Baví tě on-line hry? Chceš si zahrát takové, které budou přesně podle Tvých představ a přání? Pak jsou tady herní weby jako hrydnes.cz nebo jogo.cz, na kterých najdeš opravdu široký výběr těch nejlepších her, ze kterých si určitě vybereš! Na jogo.cz najdeš speciální kategorii her pro holky a web hrydnes.cz je dokonce na hry pro dívky specializovaný celý.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Baví tě on-line hry? Chceš si zahrát takové, které budou přesně podle Tvých představ a přání? Pak jsou tady herní weby jako hrydnes.cz nebo jogo.cz, na kterých najdeš opravdu široký výběr těch nejlepších her, ze kterých si určitě vybereš! Na jogo.cz najdeš speciální kategorii her pro holky a web hrydnes.cz je dokonce na hry pro dívky specializovaný celý. Je nás půlka populace, tak proč mít míň her než kluci?

Myslíš si, že kvalitní online hry jsou pouze pro kluky? Kdepak, pořádná porce zábavy čeká i na nás holky!

Myslíš si, že kvalitní online hry jsou pouze pro kluky? Kdepak, pořádná porce zábavy čeká i na nás holky!

Nefalšovaná zábava

Každou holku bez rozdílu věku budou určitě bavit oblíkačky. Těch je tady fakt dost. Stejně jako her zaměřených na tvé tvůrčí schopnosti v oblasti líčení, vlasového, nebo nehtového designu. Samozřejmě nemusíš líčit, česat a oblékat jen ledajaké panenky, ale rovnou světové celebrity. Stejně jako pro módu, mívají holky slabost pro roztomilá stvoření. Štěňátka, koťátka, koně, a mláďata všeho druhu najdeš v nejrůznějších hrách, které jistě nejsou jen pro nejmenší. Můžeš tu o ně pečovat, zdobit je, nebo s nimi závodit.

Toužíš po akci?

Správně, závodit a dokazovat tak svůj postřeh, obratnost a rychlost nemusí jít jen na silných strojích, ale třeba i na koni. Stejně tak nemusíš koukat na krev a zombie, když si chceš „zastřílet“. Můžeš se vžít do malé čarodějky a vysílat kouzla. Pokud přece jen toužíš po pořádné akci, je tu hra jako Cyborg, kde se vžiješ do hrdinky prahnoucí po pomstě. Různě náročné hry online pak najdeš v oblasti podnikání. Můžeš se tak stát farmářkou, provozovatelkou hotelu, klubu, restaurace, módního salónu, kadeřnictví a mnoha dalších podniků. A nepůjde jen o co nejrychlejší obsluhování hostů. Budeš muset plánovat, nakupovat materiál, vylepšovat zařízení… Konečně pro ty, které si chtějí prověřit, nebo procvičit mozkové závity jsou tu logické hry od klasických karet, přes logické hříčky, až po komplikované úkoly, kde zúročíš i své znalosti fyziky.

Vrhni se do hraní

Aby se Ti lépe vybíralo, můžeš si nechat hry seřadit podle oblíbenosti u ostatních hráčů a hráček, nebo se orientovat podle procentuálního hodnocení od tvůrců webů. Hned tak uvidíš, která hra fakt stojí za to a kterou raději zkusíš později. Na jogo.cz pak navíc najdeš vychytávku v podobě krátkého videa, které se spustí, když najedeš na obrázek hry myší. Všechny hry jsou samozřejmě zadarmo, nic nemusíš stahovat, a pokud nebudeš chtít, ani se registrovat, teda jestli nebudeš chtít další výhody. Tak dej košem chlapeckým hrám a pojď se mrknout tam, kde ví, co Tě baví!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář