Miluješ atmosféru karnevalu a dalších pestrobarevných oslav, ale máš pocit, že pořídit si domů originální karnevalový kostým je vzhledem k možnostem využití zbytečné?

Konec karnevalových kostýmů v Čechách? Ani náhodou!

Ó má Lady Karneval

Možná se budeš divit, ale i u nás je hromada akcí, na kterých můžeš zazářit v originálním převleku. Je pravda, že oproti zahraničí máme stále co dohánět. Ruku na srdce – naše Praha asi nikdy nebude Rio de Janeiro, ale to vůbec nevadí! Karnevalových akcí je u nás sice méně, ale o to víc si je můžeš užít.

Karnevalový kostým
Chceš být na akcích oblečená jako Lady Gaga? Tady vidíš, že to není vůbec žádný problém.

V kostýmu je větší zábava

Akce doprovázené kostýmy bývají u mnoha lidí velice oblíbené. Odpadá totiž jakákoli formálnost, upjatost či určitá pravidla. Každý přijde vyšňořený tak, aby kostým co nejvíce vypovídal o jeho smyslu pro humor, nápaditosti a třeba i zájmech. V takovém image se každý cítí hned pohodlněji než v nějakém naškrobeném obleku. Dámské karnevalové kostýmy navíc potěší i milovnice módy, protože některé z nich jsou často velmi stylové a jsou ušity z kvalitních materiálů.

Upír
Tenhle účastník večírku ti bude pít krev!

Batgirl
Záviděla jsi vždycky klukům batmanovské kostýmy? Proměň se v Batgirl!

Na večírek za chlípnou jeptišku

Tématické akce jsou nyní v kurzu. Velké množství klubů ve větších českých městech pořádá párty, na které když přijdeš v převleku, dostaneš zdarma třeba welcome drink, nebo máš celý večer pití rovnou za polovic. Hodně skromnějších akcí, kam je možné přijít v karnevalovém kostýmu, se odehrává také v menších městech. Zaměřené mohou být třeba na filmové postavy, 50. léta a další ptákovinky. Určitě se vyplatí sledovat tisk nebo stránky města, ve kterém bydlíš. Sama uvidíš, že brzy na takovou akci natrefíš a když se zadaří, vytáhneš na ní třeba přítele. Pánské karnevalové kostýmy ho mohou proměnit třeba v námořníka, sympatického Obelixe nebo rentgenový snímek.

V karnevalovém kostýmu do víru velkoměsta

Když už jsem zmínila párty ve velkých městech, musím upozornit určitě i na další příležitosti. Kostým unosíš na různé slavnosti, festivaly, plesy a sezónní večírky. Takových akcí je třeba jen v Praze do měsíce hned několik desítek. Neváhej a začni prolézat dámské karnevalové kostýmy, abys byla připravená. Nikdy nevíš, kdy budeš muset odhodit civilní oblečení a proměnit se v nelítostnou pirátku sedmi moří.

Pirátka
S kostýmem pirátky zaujmeš opravdu vždycky. Možná i Jack Sparrow pukne závistí.

Buď bohyní
Buď bohyní těchto akcí… doslova.

Světové oslavy v českých ulicích

Nevím, jak ty, ale alespoň já nevynechám jedinou příležitost, kdy mám možnost pobavit se s přáteli a vyrazit někam ven. Byla by tedy velká chyba přehlížet třeba strašidelný Halloween, zamilovaný Valentýn či zelený den sv. Patrika. I když se jedná o zahraniční slavnosti, jsou u nás už velmi dobře zabydlené a během těchto svátků to v ulicích, barech a diskotékách prostě žije!

Čarodějnice
Kostýmy čarodějnic byly, budou a jsou stále oblíbené. Zkus místo černé třeba sladce fialovou!

Dětství je jedno velké dobrodružství

Máš ve svém okolí nějakého caparta, který chodí ještě do školky nebo do školy? Pak ho určitě bude čekat spousta dětských akcí v podobě besídek, maškarních plesů a karnevalů, na které bude kostým jistě potřebovat. Zkus se proto podívat na dětské karnevalové kostýmy a pro malého nezbedu vyber ten nejlepší. Koneckonců ani ty výběr nepodceňuj. Nikdy totiž nevíš, kdy i jako doprovod budeš potřebovat karnevalový kostým.

Karkulka
Malé holčičky nemusí být jen za princeznu. Co třeba Karkulka?

Star Wars
Kostým ve stylu Hvězdných válek pro kluky je trefa do černého.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář