Chcete se naladit na Vánoce a potřebujete k tomu tu správnou atmosféru? Proto byste si neměli nechat ujít vánoční filmy. Samozřejmě pohádky a filmy jako Sám doma nebo Shrek to jistí, ale pro ty, kteří by chtěli trochu té romantiky a srandy se známými herci, přináším ty nejlepší komedie, které vás na Vánoce zaručeně naladí.

avatar

Nikol Chrástová
Blogerka se zájmem o vše zajímavé, co se objeví v jejím zorném poli.

Chcete se naladit na Vánoce a potřebujete k tomu tu správnou atmosféru? Proto byste si neměli nechat ujít vánoční filmy. Samozřejmě pohádky a filmy jako Sám doma nebo Shrek to jistí, ale pro ty, kteří by chtěli trochu té romantiky a srandy se známými herci, přináším ty nejlepší komedie, které vás na Vánoce zaručeně naladí.

Smích prodlužuje život, tak proč si ho nedopřát pořádnou dávku?

Smích prodlužuje život, tak proč si ho nedopřát pořádnou dávku?

Láska nebeská

Skvělý film, který plno z vás zná a na který se jistě znovu rády podíváte. Kdo nezná, rozhodně doporučuji shlédnout. Ve filmu můžeme vidět různá pojetí Vánoc. Drzého rockového zpěváka, který si přeje, aby se svým singlem Christmas is all around, vyhrál první příčku. Rodiny, kde se manželka bojí, že jí manžel podvádí, protože se ho snaží získat jeho sekretářka. Mladík, který se seznámí s dívkou, při velmi neobvyklém povolání. Muže, který se zamiloval do kamarádovy ženy a na Vánoce jí to přizná. Pohledného spisovatele, kterého podvedla žena s jeho bratrem a on na Vánoce odjede na chatu, kde mu uklízí mladá dívka, do které se zamiluje a dokonce se naučí španělsky, aby jí mohl požádat o ruku a aby jí rozuměl. Nebo samotného ministra, který se zamiluje do své sekretářky, kterou ale propustil a tak jí na Štědrý den chce najít. A co je nejlepší? Že všechny postavy z filmu se někdy střetnou nebo mají nějakou spojitost.

Čtvery Vánoce

Mladý pár Kate a Brad se už 3 roky úspěšně vyhýbají trávení svátků s rodinami, z toho důvodu, že rodiče obou jsou rozvedení a tak by vlastně museli volit mezi čtyřmi rodinami. Proto na Vánoce lítají na dovolené. Když se letos chystají na Fidži, let se kvůli špatnému počasí zruší, náhodou se na letišti natočí reportáž a Kate s Bradem jsou v televizi. Proto jim hned volají rodiče a zvou je k sobě na Vánoce. Oba slíbí rodičům, že na Vánoce přijedou, takže stojí před nelehkým úkolem, stihnout za den navštívit čtyři rodiny. Co na začátku dne vypadalo snadně, se postupem mění v noční můru. Kate se seznamuje s agresivními bratry Brada a poté co Brad omylem zničí tátovi dům, raději odjíždějí. Kateina matka zase Bradovi ukazuje alba, kde vypadala jako kluk a měla lesbické sklony. U Bradovi matky zase Kate zjistí, že Bradův nový nevlastní otec je jeho stejně starý nejlepší kamarád a tam se také nejvíce pohádají, protože zjistí, že toho o sobě dost neví a každý má jiný názor na jejich budoucnost. Kate chce dítě a Brad si slíbil, že nikdy žádné mít nebude. Proto Kate odjíždí ke svému otci už sama. Jak to celé dopadne? Na to se koukněte v téhle komedii, kde o zajímavé situace není nouze.

Přežít Vánoce

Drew je muž, který má velký úspěch v práci, ale to je asi tak všechno. Jeho dívka se s ním rozejde a vypadá to, že bude muset být na Vánoce sám. Rozhodne se odjet k domu, kde vyrůstal, kde teď už bydlí nová rodina. Tomu ale nevadí, zazvoní u domu a přemlouvá nové majitele, aby u nich mohl strávit Vánoce a že jim za to zaplatí. Rodina na to nakonec přistoupí, ale to ani jeden z nich netušil, co zažije. Drew si vymýšlí nesmyslné požadavky, rodina se z něj může zbláznit a tak začíná malá vánoční noční můra, která ale dopadne, jak to většinou bývá, dobře. Jestli se chcete pobavit, rozhodně se koukněte a inspirujte, abyste věděli jak přežít Vánoce.

Vánoce naruby

Rodina Krankova se dozví, že jejich jediná dcera chce na Vánoce odjet a tak se rozhodnou, že Vánoce slavit nebudou. Sice s tím mají problémy, protože sousedům – zarputilým vyznavačům Vánoce se nelíbí, že nechtějí vyzdobit dům a dodržovat podobné tradice, ale nakonec se také dozví, že dcera si to nakonec rozmyslela a na Vánoce chce domů přijet. Jenže, je těsně před Štědrým večerem a Krankovi nemají nic připraveného, takže začne bláznivé shánění věcí na poslední chvíli.

Napiš nám i ty do diskuze svoje tipy na úžasné vánoční komedie!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Netty

    Čtvery Vánoce je děsná kravina..šli jsme na to s mladým do kina a byli fakt zklamaní.naprosto suchý “”Humor”".
    Doporučuju spíš film “Santa Claus”nebo “Sám doma”:))