Není asi žádným tajemstvím, že aktuální mánie kolem knižního bestselleru Padesát odstínů šedi má vliv na znuděné hospodyňky, které ve svém manželovi hledají Christiana Greye.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Od knihy k rozvodu

Po dočtení knihy Padesát odstínů šedi, o které se v odborných recenzích hovoří spíš jako o mělkém knižním pornu, může mít nejedna žena pocit, že jí její partner nevěnuje dostatek péče a lásky. Stejného dojmu nabyla jednačtyřicetiletá bankéřka z Británie, jenž se po dočtení knihy rozhodla pro rozvod. Její právnička Amanda McAlister do médií uvedla: „Její manžel si nikdy nevzpomněl na Sv. Valentýna a nikdy jí nepochválil její vzhled. Tak se rozhodla nakoupit erotické spodní prádlo, aby manžela více zaujala a nabídla mu možnost vyzkoušet nové praktiky. Ale když ani na to nereagoval, mojí klientce došla trpělivost. Když se její manžel podíval na noční stolek, došel k závěru, že za všechno může právě kniha Padesát odstínů šedi.“

Padesát odstínů šedi stojí za rozvodem
Po světě se prodalo přes 40 milionů výtisků knihy, což z ní dělá obrovský hit!
zdroj: screencrush.com

Pouze výmluva?

Bylo by bláhové myslet si, že výše zmíněné manželství bylo před přečtením knihy dokonalé. Skoro bych spíš řekla, že si jen manžel našel vhodnou výmluvu a pokusil se z ní před soudem udělat tak trošku nestabilní citlivku se zájmem o pokleslou literaturu. Soud podle všeho vyhodnotí jeho nezájem o sex jako dostatečný důvod pro rozvod a on se může s platem bankéřky, který mu jeho čtivá žena domů nosila po několik let, rozloučit.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář