Vyhodit si někdy z kopítka zvedá náladu a člověk alespoň získá pocit, že nesedí jen tak doma. Co ale dělat, když ho běžné akce již nelékají?

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Představa ideální akce

Nemám ráda akce, na kterých je cílem se jen opít na baru kvůli tomu, že je sobota. Mnohem víc ocením, když má večírek nějaké téma a je originální. Když jsem hledala ubytování na Silvestr (ano, nejsem blázen, hledám ho už teď), řekla jsem si, že něco jako takový novoroční večírek lze vlastně uspořádat i během roku. Proč čekat na zimu?

Uspořádej si vlastní večírek a nespoléhej na klasickou zábavu.
Uspořádej si vlastní večírek a nespoléhej na klasickou zábavu.

Akce ve stylu Vogue

Pro většinu žen je večírek skvělou příležitostí vybrat si módní oblečení a pořádně se načančat od hlavy k patě. Některé akce jsou dokonce založené na tom, že mají nějaký konkrétní dress code. Moc by se mi líbila představa akce, která by byla přehlídkou nových trendů a kreativních outfitů. Co takhle pozvat několik kamarádů a realizovat to? Věřím, že by z takové akce byly nejen hezké zážitky, ale třeba také fotky na blog.

Bez hudby to nejde

Pouštět neustále dokola Rihannu může člověk někde na diskotéce. Když už budeš pořádat vlastní akci, je super zaměřit se na nějakou alternativní skupinku a návštěvníkům představit třeba i trošku jiný žánr, než na který jsou zvyklí. K zábavě stačí bicí nástroje a hudební podklad z počítače. Originální covery se určitě budou líbit každému muzikantovi, jen sousedé asi nebudou mít z energického bubnování zrovna dvakrát radost.

Boj o zábavu

Poslední nápad, který mě při plánování originální akce trknul, je uspořádání pořádné military akce někde v lese. Třeba takový paintball s následnou afterparty je podle mě skvělá zábava pro hromadu lidí na celé odpoledne. Pokud se vše protáhne do pozdních hodin, pořiď si noční vidění, ať máš přehled o všech hostech :-) . Jakmile prokoukneš tmou, dost možná zjistíš, že tohle byla jedna z vůbec nejvydařenějších akciček za celý rok. Máš už také plán na nějaký fresh večírek?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář