Přemýšlíš o studiu na vysoké škole? Co takhle pořídit si titul MBA, který ti otevře cestu do zahraničí? Tento titul můžeš získat studiem zaměřeným na management. Poradím ti, kde v Praze můžeš MBA vystudovat.

Kde v Praze vystudovat titul MBA?

Rozšiřuj znalosti z managementu

Titul MBA neboli Master of Business Administration se v posledních letech těší velké oblibě. Nač studovat obyčejného inženýra nebo magistra, když můžeš získat titul mezinárodních rozměrů? K přijetí do studia MBA obvykle stačí mít ukončené bakalářské vzdělání, někdy v kombinaci s praxí v oboru. Na MBA budeš mít výuku managementu a marketingu, PR, IT, mezinárodního obchodu nebo třeba veřejné správy. S tímto titulem se pak hravě prosadíš i v konkurenčním prostředí.

Prestižní studium MBA v Praze

Pokud chceš studovat MBA v hlavním městě, určitě ti doporučuju podívat se na stránky European Business School. Právě tato škola ti studium nabízí. Vybírat zde můžeš z několika studijních programů, které jistě splní tvá očekávání. Kromě MBA můžeš studovat třeba i BBA, DBA, MPA nebo LL.M. Studium MBA na této prestižní škole samozřejmě není zdarma. Investice do vzdělání se ti ale určitě vyplatí, jelikož díky ní ti bude nabídnuto více příležitostí pro uplatnění v oboru, který tě baví a zajímá.

Proč vystudovat MBA?

Titul MBA je mezinárodně uznávaný. Zvažuješ, že se po škole přestěhuješ do Německa, Itálie nebo třeba až do USA? S tímto titulem tam rozhodně máš mnohem větší šanci uspět než bez něj, nemyslíš? Titul MBA rozhodně není jen pro muže, ale ve světě se ním pyšní i mnoho úspěšných manažerek.

MBA ti tedy rozhodně má co nabídnout. Jestli chceš být v budoucnu úspěšná, připrav se na start. Celé studium a následný úspěch se samozřejmě neobejde bez tvého zapálení. Na European Business School tě ale budou učit ti nejlepší. Navíc studium budeš moct absolvovat dálkově. Pokud tedy už pracuješ nebo se chystáš do práce, stačí najít jen pár hodin volného času a za tři semestry se můžeš pochlubit zbrusu novým titulem za svým jménem. Informace najdeš na Ebschool.cz, kde je studium MBA velmi podrobně a prakticky popsáno.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Radka

    Já bych mohla doporučit CEMI https://www.cemi.cz/. Mají totiž online hodiny a to mi naprosto vyhovovalo. Nikam jsem nemusela jezdit. Doma jsem si je hezky v klidu pustila a poslouchala.

  • Jana

    Osobně jsem byla v http://www.ligsuniversity.cz/ musím jedině doporučit na studium MBA.