Doba dovolených je sice ještě daleko před námi, nicméně už teď o ní můžeme začít uvažovat. Strávit alespoň víkend u moře je navíc možné i nyní, aniž by to bylo mimo tvé finanční možnosti!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Kam vyrazit za sluncem? Zkus prodloužený víkend u moře!

Prodloužené víkendy u moře

Vyrazit za sluncem a teplem je zvláště v období zimních měsíců příjemnou představou. Ačkoli u nás si budeme muset na podobné počasí ještě nějakou dobu počkat, jinde si na nedostatek slunečních paprsků nemohou stěžovat. Chceš si tedy už nyní dopřát podobnou atmosféru? V tom případě si prohlédni prodloužené víkendy u moře na jihu Evropy s cestovní kanceláří Greece Tours. Takové zájezdy ti mohou pomoci načerpat novou energii a navíc nejsou cenově nedostupné.

Během několik málo chvil lze tímto způsobem změnit prostředí, zažít slunnější atmosféru na překrásných plážích, ale také ochutnat nejrůznější exotické speciality a po pár dnech se opět vrátit do Čech. Řecké ostrovy jsou totiž i v tomto období pro milovnice tepla výjimečnou destinací. Takový ostrov Rhodos je dokonce nazýván ostrovem Slunce, neboť zde slunečné počasí panuje 300 dní v roce!

Nezapomenutelná Top dovolená 2016

Pokud ti aktuální povinnosti nedovolují vyrazit za sluncem, můžeš alespoň již nyní uvažovat o letní dovolené. A proč si letos nedopřát Top dovolenou, tedy luxusní pobyt v některém ze špičkových hotelů? Takto strávený čas totiž skýtá neopakovatelné zážitky, na které si vzpomeneš ještě za mnoho let. Nabídka Top dovolených je navíc více než pestrá, takže si nepochybně vybereš takovou destinaci, která ti bude vyhovovat ve všech ohledech.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Vlastimil Bůček

    Neříkám, že dovolená u moře by se mi nelíbila, ale já raději jezdím k vodě někde tady u nás. Většinou si s sebou beru i člun, který jsem si před časem koupil ze http://sportcarp.cz/ Můžu jedině doporučit. V létě není nic lepšího, než se projet na člunu po klidném jezeře. :-)

  • Macina Nováková

    V tomto s vámi souhlasím. Já sama bych se bez cestovního pojištění určitě nikam za hranice jen tak nevydala. Díky za tip na tu pojišťovnu. To já mám zase velmi dobré zkušenosti s touto: https://www.ervpojistovna.cz/ Už jsem si u nich cestovní pojištění sjednávala několikrát a vždy spokojenost. :-)

  • Josef Devátý

    Pěkné tipy! Co se dovolené týče, tak bych také určitě jeden tip měl. Pokud se chystáte k moři, tak je dobré nezapomínat na sjednání cestovního pojištění. Nikdy totiž nevíte, co se vám může přihodit. Jestli můžu doporučit, tak třeba já si většinou cestovní pojištění sjednávám u https://www.insiacare.cz/