Na dovolenou se těší každý z nás. Máme možnost si odpočinout, poznat něco jiného a užít si parádní letní chvilky, které jsou ničím nerušené. Přesně tohle plus něco navíc hledají i celebrity, které si chtějí užít maximálního komfortu i luxusu a být co nejvíce stranou od otravných paparazzi.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Na dovolenou se těší každý z nás. Máme možnost si odpočinout, poznat něco jiného a užít si parádní letní chvilky, které jsou ničím nerušené. Přesně tohle plus něco navíc hledají i celebrity, které si chtějí užít maximálního komfortu i luxusu a být co nejvíce stranou od otravných paparazzi. A v tomto prvním díle článku se podíváme na několik míst, které celebrity řadí k těm nejoblíbenějším.

Myslíš si, že ty největší celebrity jezdí na dovolenou do Turecka? Kdepak, podívej se na výběr pohádkových destinací!

Myslíš si, že ty největší celebrity jezdí na dovolenou do Turecka? Kdepak, podívej se na výběr pohádkových destinací!

Queensland

Úchvatné místo nacházející se v Austrálii všechny láká okouzlujícími plážemi, průzračným a tyrkysovým mořem a fantastickou atmosférou, která chytne každého za srdce. Queensland je místo přesně pro ty, kteří si chtějí užít idylickou dovolenou, při které nebudou chybět rozsáhlé možnosti k odpočinku, zábavě i k poznání okouzlujících míst. Především Port Douglas se stal populární pro Kylie Minogue, Nicole Kidman, Kate Hudson či Orlanda Blooma.

Anguilla

Karibský ostrov Anguilla mnohé láká především pro to, že se stala střediskem klidu. Nenajdeš tu hromadu chtivých turistů, hluk nebo jiné rušivé elementy. Naopak je tu k mání prostředí jak vystřižené z filmu. Korálové útesy, opuštěné pláže, útulné bungalovy, plantáže a příjemná jazzová či reggae hudba jsou tu samozřejmostí. Proto je vyhledávaná například Paris Hilton, Justinem Timberlakem, P. Diddy, Umou Thurman, Bradem Pittem a Angelinou Jolie, Beyoncé, Jay-Z, Kim Kardashian a spoustou dalších.

St. Barth

Další karibský ostrov St. Barth nabízí vše, po čem každé srdce prahne. Nádherné pláže s průzračnou vodou, luxusní restaurace a široké možnosti pro nakupování tu bez problémů nalezneš. I přesto, že ostrov St. Barth je svou rozlohou menší, dokáže nabídnout mnohdy víc, než ostrov o obrovské rozloze. St. Barth tak láká kupříkladu Claudii Schiffer, Lily Allen, Mirandu Kerr, Toma Hankse, Enriqua Iglesiase, Annu Kurnikovovou, Daniela Craiga, Johnnho Deppa a mnoho dalších.

Maui

Havajský ostrov Maui se těší velkému zájmu především pro to, že se v něm nachází jedno z nejznámějších surfařským míst. A když se k tomu přidá prostředí jak z obrázku, je pak jasné, proč tam Misha Barton, Lindsay Lohan, Owen Wilson, Johnny Depp a několik dalších známých hvězd rádo tráví svou dovolenou. Mimo to se Maui stal miláčkem pro točení filmů jako je Indiana Jones či Piráti z Karibiku.

Barbados

Barbados patří k dalším nejoblíbenějším místům v karibském ostrově. A není divu. Celebrity zde rády objevují krásu tyrkysově-modrého moře, odpočívají, během potápění prozkoumávají vraky lodí a krásu podvodního světa, plachtí se a užívají si zábavy při živé hudbě, chutných koktejlech a vybraných pokrmech. Pro noční život je pak ideální Saint Lawrence Gap, který je celebritami vyhledávaný. A kdo je na Barbadosu jako doma? Victoria a David Beckhamovi, Britney Spears, Sting, Will Smith, Rihanna, Katy Perry či Mariah Carey.

Francouzská riviéra

Pokud chtějí celebrity uspořádat skrytou soukromou párty na pláži pak volí Francouzskou riviéru. Velmi oblíbené místo pro celebrity se stalo proslulé Saint-Tropez, jež vlastní skvělou pláž, luxusní hotely i jachty. Francouzská riviéra celebritám nabízí přesně to, co od dovolené očekávají a proto se tam s chutí vrací. Na tohle místo jezdí například Elizabeth Hurley, Catherina Zeta-Jones, Brad Pitt a Angelina Jolie i Lily Allen.

Mexiko

Když chtějí celebrity utéct z rušného Hollywoodu, odjíždějí do klidu Mexika, především do Cabo San Lucas, které nabízí velké množství atraktivních vodních sportů, pláže zdobené palmami, teplé moře i luxus v mnoha směrech. Zajímavostí je, že jedno takové luxusní ubytování s veškerým komfortem celebrity stojí v přepočtu přes sto tisíc korun. A kdo si na tomto místě rád válí šunky? Tak například Jessica Alba, Jennifer Aniston, Cameron Diaz, Sienna Miller, Heidi Klum, Jake Gyllenhaal i Leonardo di Caprio.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář