Justin Bieber a konflikty s paparazzi, tak to je kapitola sama pro sebe. Čerstvě si s jedním otravným fotografem střihl mini honičku a následné zablokování křižovatky, kontroluj exkluzivní video!

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Slavný zpěvák Justin Bieber se projížděl městem v jeho Ferrari, když ho začal v dalším autě pronásledovat dotěrný paparazzi s kamerou v ruce. Na světlech vozidla zastavila vedle sebe a novinář Justina upozornil na to, že by měl řídit opatrněji, protože jeho jízda je docela bláznivá a on má navíc vše na kameře. To si Justin nenechal líbit a začal argumentovat tím, že by ho spíš paparazzi měl přestat sledovat. To vše doplnil otázkou, jestli je matka fotografa pyšná na to, co dělá? Jeho protestem pak bylo, že začal křižovatku i přes zelená světla na semaforech blokovat. To naštvalo řidiče ostatních aut, kteří se do konfliktu přidali. Myslíš si, že se Justin zachoval správně, nebo by ho nějaký paparazzi neměl vůbec rozhodit? Podle komentářů na YouTube byl tentokrát v právu Justin, protože paparazzi by měli chápat, že během řízení je takové pronásledování nepříjemné nejen pro celebrity.

Justin a napadený fotograf.
Není to poprvé, co měl Justin problém s paparazzi. Již dříve měl jednoho napadnout.
zdroj: article.wn.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Zastánce silničního pořádku

    paparazzi nebo ne, nikdo nesmí přece blokovat silniční komunikaci pronic zanic, bez opravdového důvodu (např.: tech. závada) a myslet si, že ostatní řidiče bude zajímat, že ho někdo pronásleduje. Je slavný tak ať si zvyká, je to jeho problém, a né problém ostatních. Sláva i peníze mají také svou stinnou stránku.