Justin Bieber má na krku další nepříjemnou věc. Jeho bývalý strážce ho zažaloval za napadení a nevyplacení přesčasů. Bývalý strážce tvrdí, že ho zpěvák víckrát udeřil do hrudi.

avatar

Andrea Faltýnová
Ráda sleduje novinky ze světa celebrit.

Nemalý dluh

Moshe Benabou pracoval jako zpěvákův bodyguard od března 2011 do října 2012. Justin ho prý během hádky několikrát násilně udeřil do hrudi. Kromě toho mu prý nezaplatil za přesčasy. Moshe pro něj pracoval 14 až 18 hodin denně. Za napadení, nezaplacené přesčasy a za neproplacenou dovolenou požaduje 421 261 amerických dolarů. Na Slovensku to je asi tak 321 254 EUR, u nás v Česku to je přibližně 8 233 546 korun.

Vlevo je Justin, vpravo je Moshe.
Vlevo je Justin, vpravo je Moshe.
zdroj: justinbieberzone.com

Jen nespokojený zaměstnanec

„Téměř dva roky pan Benabou zajišťoval ochranu a bezpečnost zpěváka. Zasloužil by si, aby se k němu chovali s respektem a s důstojností. Bohužel se to nestalo,“ uvedl advokát bodyguarda Ilan Heimanson. Moshe není nic víc než nespokojený zaměstnanec, který hledá peníze. Říká se, že aby ho Justin udeřil je absurdní.

Agresivní Bieber

Důvod, proč byl Moshe vyhozen, je takový, že Moshe pracoval i s Justinem Timberlakem, ještě předtím si ho najal sám Justin Bieber. Magazín TMZ ale zjistil, že Moshe nikdy nepracoval pro Justina Timberlakea. Zdroje říkají, že Moshe je „Dobrý člověk“. Jednou se prý dokonce Moshe dostal do rvačky s fotografem, kterému dal pěstí. Stalo se tak před rokem na mezinárodním letišti v Los Angeles.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář