Justin Bieber se na akci propagující jeho nové album fotil s jeho věrnými beliebers, na tom by nebylo nic neobvyklého. To, co ale udělal jedné fanynce, už tak trošku divné je!

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Níže zobrazené fotografie se nejdříve objevily na jeho oficiální fanouškovské stránce, ale posléze byly staženy pryč. Na fotce je vidět, jak fanynka Justinovi nejdříve něco šeptá a ten jí následně na další fotce sahá na prso. Samotná fanynka ale na Twitteru přiznala, že rozhodně Justinovi nešeptala, aby udělal zrovna tohle. No není to divoch :-) ?

Nejdříve fanynka Justinovi něco pošeptala do ucha.
Nejdříve fanynka Justinovi něco pošeptala do ucha.
zdroj: bieberfever.com

A tady už je Justin tak trošku utržený ze řetězu.
A tady už je Justin tak trošku utržený ze řetězu.
zdroj: bieberfever.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • BELIEBER

  Ona mu pošepkala do ucha či jej nemôže dať pusu a chytiť ju za prsia aby jej kamošky závideli a on je dobrá duša a on to pre ňu urobil tak nerobte s toho takú drámku :) Ďakujem :) a môžte si to aj overiť

 • Pipi

  To je zase fakt. Ukvapila jsem se a napsala spíš, jak bych se cítila já:) Vždyť to vidí spousta lidí…. Hrůza :D Ale její problém/štěstí :)

 • ouly

  Pipi já si myslím, že ta holka žádný chudák není. při každé z fotek se směje jak nejšťastnější člověk na planetě a já pochybuji, že by jí z toho bylo nějak mizerně :)

 • Pipi

  Chudák holka

 • Kuba Krupička

  Andy, informace si zjišťuji pořádně a doopravdy mu nepošeptala, aby jí šáhl na prso, viz její tweet. Myslím si, že jen Justin a ona ví, co proběhlo :-) . Těžkou soudit ze zdrojů, která mám já nebo ty k dispozici.

 • Andrea

  Ona mu šeptala jestli by jí nemohl šáhnout na prso aby jí záviděli její kamarádky, taky se dostala na meet and greet zdarma. Zjišťuj si informace pořádně.