Prázdniny začínají a zrovna teď je pro muzikanty ta správná chvíle přijít s nějakým letním hitem, který bude lidi otravovat až do září. Z čeho zatím můžeme vybírat?

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Jsou tohle nástupci letního hitu Žijeme len raz?

Český YouTube v tom má zatím jasno, venku jsou tři klipy, které jsou si dost podobné. Všechny vznikly u prťavého bazénu s partičkou, všechny mají za pár dní desítky tisíc zhlédnutí a všechny tak nějak nic neřeší, který je ale lepší?

Reginald & Mio – Dáme párty?

Bývalému členovi skupiny HZM kryje záda Mio a společně vybrali vyletněný beat, který láká ke grilovačce, chlastání u bazénu atd. Hudebně a obrazově docela povedené dílko, ostatně Reginald není úplně nováček.

Maměn & Renne Dang – Neřešim nic

Zaběhlá dvojka se rozhodla vykašlat na hlubokomyslné songy o životě a u bazénu do samplu Young blood -The Naked and Famous vystřihla pohodový text o tom, jak vlastně vůbec nic neřeší. V čase 1:47 dokonce nechybí ani srdíčko.

Neny & Lia – Děti Slunce

Primitivní text a podklad parodující Michala Davida je jasným důkazem toho, že tyhle děti zůstaly na slunci až moc dlouho. Úpal je podle mě totiž jediné vysvětlení toho, jak mohl tenhle song spatřit světlo světa.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář