Luxusní vybavení bytu je pro většinu mladých matek – samoživitelek jen těžce dosažitelným snem. Co si budeme povídat, chlapská ruka při zvelebování bytu a menších či větších úpravách zkrátka chybí. My ti však poradíme několik tipů, díky kterým můžeš svůj byt vylepšit.

avatar

Gabriela Procházková
Ve světe blogů jako ryba ve vodě.

Nedostatek financí?

Než se pustíš do přestavby nebo jen drobné úpravy svého příbytku, je nezbytné mít k dispozici určitý finanční obnos. Při budování příjemného domova se bez finanční investice neobejdeš, nesnaž se vše shánět z bazarů a od známých, připrav pro své dítě domov, který je skutečným domovem – hezký, útulný a bezpečný. Na trhu je v dnešní době mnoho spolehlivých institucí, které nabízí férové půjčky. Pokud budeš opatrná a nebudeš se vrhat do půjčování závratných obnosů, které pak budeš těžce splácet, může být toto řešení velmi přínosné. Vyřízení půjčky není vůbec složité, u některých institucí se již dá půjčka vyřídit dokonce on-line.

Jsi sama s dítětem?
Jsi sama s dítětem?

Rekonstrukce může začít

Penízky už máš, ale na zednické, instalatérské či elektrické práce nestačíš? Proč nevyužít některou ze stavebních firem, která byt předělá přesně podle tvých představ? Není to možná tak levné, jako úprava bytu svépomocí, na druhou stranu ti to ušetří spoustu zranění, starostí
a času, který můžeš věnovat svému potomkovi. Doporučujeme obrátit se raději na firmu, která nabízí kompletní řešení, jako jsou třeba PS Stavby s. r. o., než na jednotlivé služby najímat různé řemeslníky. Větší firma je také jakousi zárukou kvality a spolehlivosti.

Pokojíček pro malé děti

Po samotné rekonstrukci přichází na řadu poměrně zábavná etapa zvelebování bytu, a sice nákup vybavení. Také na výbavě dětského pokoje se dá ušetřit. Jednou z věcí, která je levná a přitom moderní, jsou sedací pytle pro děti. Jsou pohodlné a tvárné, nabízí tak dětem vhodné místo pro odpočinek, ale i zajímavý prostor na hraní. Tyto pytle jsou samozřejmě určené pro větší děti, pokud máš malé miminko, vybavení pokojíčku zatím můžeš odložit
a zaměřit se především na jeho bezstarostný vývoj, podívej se např. SEM.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Blažena

    Chtěla jsem dcerce zařídit nový pokojíček, bohužel jsem však samoživitelka a tak to nebyl moc snadný úkol. Naštěstí jsem na https://www.bezvamoney.cz/pujcky-bez-poplatku/ narazila na půjčku bez poplatku, díky čemuž jsem si tak přestavbu mohla dovolit.