Poznej Luka Benwarda. Luke je hvězdou nového snowboardového filmu z produkce Disney Channel Cloud 9. Co má Luke nejraději? Co se mu líbí na holkách? A jak moc si potrpí na romantiku? Zpovídali jsme tohoto herce, co to šlo… Holky, připravte se!

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

„Jsem zoufalý romantik,“ přiznává herec Luke Benward

Holka, která mě dokáže rozesmát

1) Co máš na holkách nejraději, Luku?

Osobně miluju holky, se kterými je zábava. Mám rád holky, se kterými se cítím sám sebou, a které mě dokáží rozesmát. Je skvělé moci vtipkovat a smát se s někým, koho máš rád.

2) Jak vypadá podle tebe ideální slečna?

Mě až tak nezajímá, jak holka vypadá. Věci jako vzhled určitě nejsou to nejdůležitější. Mně na tom nezáleží. Mnohem víc mě zajímá holka, která mě dokáže rozesmát a udělat mě šťastným. Někdo, s kým můžu být sám sebou.

3) Opravdu tě vzhled nezajímá?

Ne, upřímně to pro mě není důležité. Prostě mám rád bezstarostné a zábavné holky. I když vlastně je tu jedna věc, většinou se mi líbí malé holky. Je to zvláštní, protože já měřím přes 182 metrů.

„Jsem zoufalý romantik,“ přiznává herec Luke Benward

Jsem romantický i v každodenním životě

4) Jsi romantik?

Abych byl upřímný… Jsem beznadějný romantik! Ano, beznadějný romantik. Naprosto jsem se zamiloval do ideálu, jaký láska představuje.

5) Jakou nejvíc romantickou věc jsi kdy udělal?

No, rozhodně mám nějaké nápady, které si šetřím a použiji je, až přijde čas. Na druhou stranu jsem romantický i v každodenním životě. Když holka dostane rýmu, připravím pro ni takový balíček s vitaminem C, polévkou a horkou čokoládou a přinesu jí ho domů. Budu se o ni starat, když se nebude cítit dobře.

6) A jaká další romantická gesta jsi udělal?

Když se s holkou, se kterou chodím, pohádám, vždycky se ji potom vydám hledat. Ať už je kdekoli, překvapím ji a přinesu jí květiny. Rád dělám takové věci. Vždycky se snažím se omluvit, pokud vím, že jsem udělal něco, co jsem neměl.

7) Jaké bylo nejlepší rande, na kterém jsi kdy byl?

Když měla narozeniny, strávili jsme společně celý den. Šli jsme na celodenní rande a bylo to úžasné. Začali jsme skvělým brunchem a pak jsme vylezli na hollywoodský kopec a bylo to super. Byl to fajn pocit vyšplhat až na vrchol. Vychutnali jsme si výhled na LA. Úžasné rande.

„Jsem zoufalý romantik,“ přiznává herec Luke Benward

Skydiving na prvním rande

8) Kde je ideální místo na první rande?

Jaké je nejlepší místo, kam jít na dokonalé první rande? No, asi to bude znít jako klišé, ale vždycky jsem chtěl zažít dobrodružné první rande. Co třeba něco jako skydiving na prvním rande. To by bylo cool!

9) Takže jsi fanouškem dobrodružství také v reálném životě?

To ano, rozhodně.

10) A co kino? Je návštěva kina nudné první rande?

Nechápejte mě špatně, miluji filmy. Taky rád chodím do kina. Určitě jsem zažil několik prvních schůzek, kdy jsme šli do kina, ale kdybych si mohl vybrat, tak bych asi zvolil něco jiného. Nejlépe něco dobrodružného, jako skydiving nebo klidně i snowboarding. To by bylo taky fajn.

11) Měl by kluk na prvním rande za holku zaplatit?

Ano, myslím si, že kluk by měl zaplatit na každé schůzce. Měl by zaplatit, i když to není rande. To je můj osobní názor. Rád dělám jednoduché věci, mezi které patří vždy zaplatit, otevřít dívce dveře, nebo přisunout židli, když jdeme na večeři. Rád se starám o lidi, které mám rád. To je moje věc. To je to, co mě baví.

Proč by se nemohla zeptat holka?

12) Myslíš, že je v pohodě, když holka pozve na rande kluka?

Co na to říct? Už několikrát jsem nad tím přemýšlel. Osobně se mi to nikdy nestalo, takže nemám osobní zkušenost, ale zdá se mi, že je to trochu zvláštní, když zve holka kluka na rande.

13) Opravdu? Proč myslíš?

Myslím, že kluk je rád, když může udělat první krok. Ale na druhé straně chápu, že jsou holky, které si myslí, že je to jejich „právo“ se zeptat, když chtějí a mají zájem. A v tom mají samozřejmě pravdu. Každý má právo dělat to, co chce.

14) Někdy se kluci stydí, když přijde na holky…

To je pravda. Jsou tu kluci, kteří nemají sebevědomí zeptat se holky, zda chce jít na rande. V tom případě, proč by se nemohla zeptat holka? Takže holky, ptejte se!

15) Vadilo by ti, kdyby se holka rozhodla, že chce zaplatit?

Asi je to v pořádku. Rád za vše zaplatím, ale asi to musím nechat někdy být. Pokud spolu už nějakou dobu chodíte a ona řekne: „Půjdeme na večeři a já to platím!“, jsem pro.

16) Jak holka pozná, že se klukovi líbí?

Každý kluk je jiný, ale pokud se mi holka opravdu líbí, tak se na ni nemůžu přestat dívat. Když mě holka přitahuje, neustále se přistihuji, jak na ni koukám a sleduji, co právě dělá. Snažím se, aby to nebylo podivné civění, ale spíše letmý pohled tam a zpět. Nejsem moc dobrý, když se snažím skrýt své pocity. Nevzpomínám si, že bych někdy měl holku rád a ona o tom nevěděla.

17) Jak nejlépe docílit toho, aby během rande konverzace nevázla?

To je hodně těžká otázka. Jaký je nejlepší způsob, aby konverzace nevázla? Někteří lidé rádi mluví o sobě, což nemusí být vždy špatně, zvlášť ve chvíli, když se dva lidé poznávají. Osobně si myslím, že nejlepší způsob, jak konverzaci udržet, je pokládat otázky.

18) Jaké otázky?

Jakékoli? Najdi cokoli, co máte společné. Pokud se vám to hned nepodaří, pokračuj a ptej se. Pokud společné téma najdete, tak se ho drž a uvidíš. Ze všeho nejdůležitější ale je, abyste si schůzku užili a byli sami sebou. Nikdy nepředstírej něco, co nejsi. Většinou je to vidět a nakonec na to ostatní přijdou a to by mohlo skončit katastrofou. A to určitě nechceš, aby se stalo právě na rande. Hodně štěstí všem…

„Jsem zoufalý romantik,“ přiznává herec Luke Benward

Cloud 9

Na Disney Channel přichází nový film Cloud 9. Děj filmu se odehrává vysoko na zasněžených vrcholcích hor ve světě závodního snowboardingu a je určen všem, kdo mají rádi zimní sporty, příběhy o překonání sám sebe a věří, že nic není nemožné. Česká premiéra nejnovějšího snímku z produkce Disney Channel pro děti i rodiče proběhne 15. března v 11:00.

Film vypráví inspirativní příběh dvou mladých lidí, kteří musí překonat pochybnosti, jež mají sami o sobě, aby přišli na to, že i přes počáteční nezdary mohou dosáhnout svých cílů. Kayla Morganová je namyšlená snowboardistka, kterou právě vyhodili ze závodního týmu, a Will Cloud je bývalý šampion, který se nemůže vyrovnat s tím, že mu ošklivý pád ukončil kariéru. Kayla se chce stát lepší snowboardistkou a ve Willovi najde nečekaného učitele. Když se Will zprvu neochotně stane Kayliným trenérem, zavede jí tréninkový režim, díky němuž otestuje její oddanost ke sportu. Zatímco se dvojice postupně sbližuje, Will zjistí, že nic není nemožné, a začne věřit, že se opět může stát šampionem.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář