Mladý pár se poprvé setkal v roce 2010 na „X-Men: First Class“, ve kterém si zahráli pár milostných scén. Hvězda Jennifer Lawrence údajně odešla od svého přítele Nicholase Houlta. Jejich vztah jim vydržel 2 roky.

avatar

Andrea Faltýnová
Ráda sleduje novinky ze světa celebrit.

Láska se změnila v přátelství

„Jsou mladí a vyrostli jeden bez druhého. Ale přáteli zůstanou.“ řekl přítel herečky magazínu In Touch. Jennifer neposkytovala skoro žádné informace o jejich vztahu. Když se 12. prosince 2012 objevila na obálce časopisu Elle, řekla: „On je upřímně můj nejlepší přítel a doufám, že jsem též jeho nejlepší přítelkyně. Je to můj nejoblíbenější člověk, rozesměje mě víc než kdokoli jiný.“

Jennifer Lawrence - rozchod
A jaký je tvůj názor na jejich rozchod? Myslíš, že se dají ještě někdy dohromady?
buckinghampost.com

I přes rozchod slaví úspěch

Nicholas, který dosáhl slávy v roce 2002 v „About a Boy“, se od 1. února objeví v divadlech. Bude také hrát ve filmu „Mad Max: Fury Road“, který by měl být vydán v roce 2014. Jennifer byla oceněná na Choice Awards v Los Angeles. 9. ledna, vyhrála cenu za oblíbený film „The Hunger Games“. Hvězda také vyhrála titul „Favorite Movie Actress“ – „Oblíbená filmová herečka“. Výhru oslavovala s Liamem Hemsworthem a s Joshem Hutchersonem.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář