Sám Zayn už zřejmě ani neví, kolik těch tetování vlastně má, ale neváhala během tour po Americe si v Marylandu pořídil další. A to rovnou tvář své přítelkyně!

avatar

Janet Osayande
Jejím hlavním koníčkem je hudba a vše, co se jí týká!

Zayn a Perrie
Zayn a Perrie jsou spolu už více, jak rok a i přes jejich nabitý rozvrh si vždy najdou chvíli, kterou můžou strávit společně.
zdroj: digitalspy.co.uk

Nové tetování

Zayn se s Perrie seznámil v X-Factoru, který její skupina Little Mix vyhrála, během natáčení charitativního singlu. Jsou přirovnávány ke Spice Girls a v Americe je čeká stejná budoucnost jako One Direction! Zaynovo nové tetování předčí všechna ostatní (a že jich má mnoho). Nechal si totiž vytetovat tvář své přítelkyně Perrie, která je členkou britské dívčí skupiny Little Mix, a to rovnou skoro přes celý biceps!

One Direction
Zaynovo nové tetování
zdroj: digitalspy.co.uk

„Zayn chtěl něco na způsob punku a rocku, něco, co by mu připomínalo jeho přítelkyni,“ sdělil tatér, který měl tu čest Zaynovi tetováni udělat. „Tak jsme vzali pár fotek Perrie a smíchali je dohromady. Hodně také mluvil o tom, jak skvělý vztah mají. A jsem si jistý, že jeho přítelkyně neměla vůbec tušení, co si chce nechat vytetovat.“

Pokud jsi o Little Mix ještě neslyšela, poslechni si jejich píseň How Ya Doin‘, s kterou zaútočily na hitparády.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář