Teenage pěvecko-taneční skupina Mirage je žhavou novinkou na hudební scéně, kterou nelze jen tak přehlédnout. Skupina je výjimečná nejen svým stylem, ale také velmi talentovaným a na ČR neobvyklým obsazením. Skupina vydává svojí desku v ČR a zároveň i anglickou verzi v USA, takže se máme rozhodně na co těšit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Teenage pěvecko-taneční skupina Mirage je žhavou novinkou na hudební scéně, kterou nelze jen tak přehlédnout. Skupina je výjimečná nejen svým stylem, ale také velmi talentovaným a na ČR neobvyklým obsazením. Skupina vydává svojí desku v ČR a zároveň i anglickou verzi v USA, takže se máme rozhodně na co těšit. Chceš se o Mirage dozvědět víc?

Skupina Mirage přináší na české poměry doopravdy nevšední hudební zážitek.

Skupina Mirage, která je plná mladých talentů, přináší na české poměry doopravdy nevšední hudební zážitek.

Hudba, která zaujme

Fanouškovská obec skupiny Mirage se rozrůstá bleskovou rychlostí. Podíl má na tom především neoposlouchaný styl a charismatický zpěvák Martin Müller se čtyřmi šikovnými tanečnicemi, které se vzájemně i vokálně doplňují. Martin se aktivně věnuje nejen zpěvu, ale také herectví a dabingu. Možná si jeho tvář zahlédla již v seriálu Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě. Styl skupiny je těžké přesně definovat, protože je ovlivněn velkým množstvím hudebních žánrů a vlivů.

Zážitek na dosah

Samotná hudební produkce se inspiruje u největších hvězd dnešních hitparád. Pokud se ti tedy líbí například Justin Bieber či Rihanna, tak určitě nešlápneš se skupinou Mirage vedle. V některých písních se dokonce objevují i krátké folklorní motivy. Texty skvěle podtrhují atmosféru každé pecky a Martin má možnost svůj talent předvést naplno! Záda mu kryje propracovaná a velmi moderní taneční choreografie. Na již zmíněné desce najdeš několik povedených featuringů, a to s Henrym D, Medou, Kunstructem a Natural HABITZ. Mirage má zkrátka skvěle našlápnuto a já osobně jsem hodně zvědavá na to, kam až to tahle mladá skupina jednou dotáhne.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář