Máš ráda filmy, u kterých se zasměješ, zasníš a zároveň si pobrečíš? Prostě filmy pro všechny romantický holky? Pak je Zůstaň se mnou ideální pro tebe. Do kina se ale vybav pořádnou dávkou kapesníků. Budeš je potřebovat!

avatar

Tereza Čistecká
Miluju hudbu, psaní a květiny. Inspiraci hledám v zajímavých lidech.

Měla jsem možnost zhlédnout nový film s názvem Zůstaň se mnou. Jedná se o počin amerických tvůrců, ve kterém září Chloë Grace Moretz. Tuhle krásnou mladou a nadějnou herečku můžeš znát z filmů jako je Carrie nebo Temné stíny.

Jaký je film Zůstaň se mnou? Do kina jedině s kapesníkem

Děj ve zkratce

Příběh je o sedmnáctileté violoncellistce Mie, která má úžasnou rodinu, krásného přítele, nejlepší kamarádku a obrovský talent. Kromě starostí o lásku a budoucnost ji nic netrápí. Změna nastane až při autonehodě, kdy kromě ní nepřežije nikdo z její rodiny. Najednou vidí samu sebe, jak leží v kómatu na nemocničním lůžku napojena na přístroje a před očima se jí odvíjí celý život. Vidí, jak se u ní v nemocnici střídají kamarádi, příbuzní, přítel a prosí ji, aby se probudila. Ještě včera Mia řešila svou slibnou budoucnost, teď musí řešit jen to, zda zůstane či nikoliv. A jak to celé dopadne? To uvidíš v kině!

Můj názor

Jednoznačně super! Za celých 106 minut jsem neměla ani chvilku na to, abych se nudila. U filmu jsem se často smála. Humor ale nebyl násilný tak, jak to v některých filmech bývá – co minuta, to jedna násilně vtipná hláška. V tomhle filmu tak příjemně plynul z děje. Další plus bylo obsazení. Milí mladí herci, kterým věříte úplně všechno. Fajn zpestřením byla i hudba. Na své si přijdou jak milovníci vážné hudby, tak i rockeři.

Od začátku jsem věděla, že by měl být děj filmu smutný, a tak jsem měla v kabelce slušnou zásobu kapesníčků. A že se hodily! Ze začátku plakaly jen úplné citlivky. Pak ale přišly chvíle, kdy se mi po obličeji valily slzy jako hrachy a já brečela jako želva. V tichém sále kina každou chvilku někdo smrkal nebo zrovna lovil kapesník. Bulelo zkrátka celé kino.

U filmu si odpočinete, zasmějete, ale zároveň i popřemýšlíte nad svým vlastním „filmem“. Za sebe dávám palec nahoru a doporučuji nejen všem romantickým holkám, které si prostě rády u filmu pobrečí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář