Koupání v příjemné teplé vodě na vlastní zahradě je příjemná představa pohodové relaxace a odpočinku. Tuto lákavou a vábivou představu realizují každým rokem velké množství českých a moravských rodin. K velkému počtu těchto rodin se klidně může zařadit i Vaše rodina.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Koupání v příjemné teplé vodě na vlastní zahradě je příjemná představa pohodové relaxace a odpočinku. Tuto lákavou a vábivou představu realizují každým rokem velké množství českých a moravských rodin. K velkému počtu těchto rodin se klidně může zařadit i Vaše rodina. Proč zbytečně utrácet peníze za zahraniční dovolené, když si můžeš odpočinout u svého vlastního bazénu doma na zahradě. Útulná zahrada s bazénem může být oázou klidu a pohody. Proč se stresovat dlouhým cestováním, když si v klidu můžeš lehnout na své vlastní zahradě.

Jaký bazén si pořídit na svou zahradu?

Místo pobytu u moře relaxace ve svém vlastním bazénu

Místo pobytu u moře relaxace ve svém vlastním bazénu

O koupání se přitom připravit nemusíš, stačí, když si pořídíš vhodný bazén. Nabídka bazénů na tuzemském trhu je pestrá a široká. K dispozici jsou bazény velmi jednoduché i velmi luxusní. Z tohoto ohledu je potřeba velmi pečlivě zvážit, k čemu by měl Váš bazén nejčastěji sloužit. Uvažuj také kde takový bazén bude stát a jak velký bazén si chceš koupit.

Valký výběr zahradních bazénu : www.hawaj.cz

Jednoduché nadzemní bazény

Tento druh bazénu má zpravidla kruhový tvar a pevnou montovanou konstrukci. Nejčastěji jsou tyto bazény v modré barvě a mají vnitřní fólii. Nadzemní bazény se rovněž staví na povrch terénu. Pokud nejsi zrovna náročná, tento typ bazénu ti určitě bude stačit. Pokud však jsi náročnější, tak si určitě pořiď nadzemní bazén s možností zapuštění do země.

Nadzemní bazény s možností zapuštění do země

Nadzemní bazény vypadají mnohem estetičtější a pohlednější. Tento typ bazénů má také pevnější konstrukci a jsou vyrobeny z odolnějších materiálů, jejichž trvanlivost je delší. U nadzemních bazénů je rovněž pestřejší nabídka tvarů jednotlivých bazénů. V nabídce není pouze kruh, ale také ovál. Venkovní stěny těchto bazénů mají také atraktivnější dekor než je pouze a jedině modrá barva. Některé venkovní stěny přesvědčivě imitují dřevo.

Kde si venkovní bazén koupit?

Jak již bylo řečeno, dnešní tuzemský trh je doslova zahlcen obchody, které nabízejí a prodávají venkovní bazény. Velkou nabídku za velmi rozumné a přijatelné ceny však najdeš v internetových obchodech havaj.cz a hawaj.cz, kde si určitě kvalitní bazén vybereš. V těchto obchodech máš pestrou nabídku venkovních bazénů, které jsou detailně popsány. U každého výrobku je navíc barevná fotografie, které ti názorně ukáže jak venkovní bazén vypadá. Oba zmiňované obchody poskytují zajímavé akční ceny, takže mnohé výrobky jsou nabízeny s podstatnou slevou.
S kvalitním bazénem si určitě užiješ svou dovolenou, aniž bys musela cestovat do exotických krajin. Stačí si pořídit kvalitní venkovní bazén, napustit si vodu a v klidu odpočívat. V bazénech z internetových obchodů havaj a hawaj se ti bude relaxovat obzvláště dobře a příjemně.

Nafukovací bazény Intex – www.havaj.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Kamilovo

  Výběr bazénu je důležitá věc, ovšem dosti opomíjenou částí je i jeho údržba. Vedle bazénové chemie tedy doporučuji i kvalitní vysavač do bazénu, já ten svůj našel na https://www.vysavacebazenu.cz/ a jsem naprosto spokojený. Voda je krásně čistá po celé léto.

 • Kamil Štrof

  Abych pravdu řekl, tak bazén mi moc neříká, já miluju teplou vodu plnou bublinek, takže jsem spíše na vířivky. Dlouho jsem pátral po ideálnější vířivce, až nakonec volba padla na jednu z nabídky http://www.virivkynazahradu.cz/ Je nafukovací, tudíž mobilní a navíc za skvělou cenu.

 • Jiri Reznik

  Asi to taky budu objednávat, je to zatím to
  nejlepší co jsem našel.

 • Nikol Molotova

  Právě na to teď koukám, vypadá to docela dobře.
  Tak uvidíme co nakonec koupíme.

 • Jiri Reznik

  No já si to právě takhle myslím, že to tak bude.
  Je to na více věcí, koukněte na jejich stránky.

 • Nikol Molotova

  To jako, že nebudu potřebovat nic jiného? Jenom
  tyhle tablety?

 • Jiri Reznik

  koukal jsem se na bazénová chemie Praha,
  mají tam tablety 5v1 tak mě to docela zaujalo.

 • Nikol Molotova

  To máte asi pravdu. To nebude moc dobrý nápad.
  Čím teda budete čistit vy?

 • Jiri Reznik

  Savem? A to chcete mít úplně bílé plavky? :D a
  nebo nějaké osypky? Být váma tak zvolím druhou variantu.

 • Nikol Molotova

  Taky jsme postavily letos poprvé bazén. Ale
  nevím čím ho budu čistit. Savem? Nebo raději zainvestovat do nějakého
  přípravku?

 • Jiri Reznik

  Nám už stojí bazén na zahradě, dokonce napuštěný. :) Teď už jen počkat na horké dny a hlavně oteplenou vodu. :D