Koupání v příjemné teplé vodě na vlastní zahradě je příjemná představa pohodové relaxace a odpočinku. Tuto lákavou a vábivou představu realizují každým rokem velké množství českých a moravských rodin. K velkému počtu těchto rodin se klidně může zařadit i Vaše rodina.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Koupání v příjemné teplé vodě na vlastní zahradě je příjemná představa pohodové relaxace a odpočinku. Tuto lákavou a vábivou představu realizují každým rokem velké množství českých a moravských rodin. K velkému počtu těchto rodin se klidně může zařadit i Vaše rodina. Proč zbytečně utrácet peníze za zahraniční dovolené, když si můžeš odpočinout u svého vlastního bazénu doma na zahradě. Útulná zahrada s bazénem může být oázou klidu a pohody. Proč se stresovat dlouhým cestováním, když si v klidu můžeš lehnout na své vlastní zahradě.

Jaký bazén si pořídit na svou zahradu?

Místo pobytu u moře relaxace ve svém vlastním bazénu

Místo pobytu u moře relaxace ve svém vlastním bazénu

O koupání se přitom připravit nemusíš, stačí, když si pořídíš vhodný bazén. Nabídka bazénů na tuzemském trhu je pestrá a široká. K dispozici jsou bazény velmi jednoduché i velmi luxusní. Z tohoto ohledu je potřeba velmi pečlivě zvážit, k čemu by měl Váš bazén nejčastěji sloužit. Uvažuj také kde takový bazén bude stát a jak velký bazén si chceš koupit.

Valký výběr zahradních bazénu : www.hawaj.cz

Jednoduché nadzemní bazény

Tento druh bazénu má zpravidla kruhový tvar a pevnou montovanou konstrukci. Nejčastěji jsou tyto bazény v modré barvě a mají vnitřní fólii. Nadzemní bazény se rovněž staví na povrch terénu. Pokud nejsi zrovna náročná, tento typ bazénu ti určitě bude stačit. Pokud však jsi náročnější, tak si určitě pořiď nadzemní bazén s možností zapuštění do země.

Nadzemní bazény s možností zapuštění do země

Nadzemní bazény vypadají mnohem estetičtější a pohlednější. Tento typ bazénů má také pevnější konstrukci a jsou vyrobeny z odolnějších materiálů, jejichž trvanlivost je delší. U nadzemních bazénů je rovněž pestřejší nabídka tvarů jednotlivých bazénů. V nabídce není pouze kruh, ale také ovál. Venkovní stěny těchto bazénů mají také atraktivnější dekor než je pouze a jedině modrá barva. Některé venkovní stěny přesvědčivě imitují dřevo.

Kde si venkovní bazén koupit?

Jak již bylo řečeno, dnešní tuzemský trh je doslova zahlcen obchody, které nabízejí a prodávají venkovní bazény. Velkou nabídku za velmi rozumné a přijatelné ceny však najdeš v internetových obchodech havaj.cz a hawaj.cz, kde si určitě kvalitní bazén vybereš. V těchto obchodech máš pestrou nabídku venkovních bazénů, které jsou detailně popsány. U každého výrobku je navíc barevná fotografie, které ti názorně ukáže jak venkovní bazén vypadá. Oba zmiňované obchody poskytují zajímavé akční ceny, takže mnohé výrobky jsou nabízeny s podstatnou slevou.
S kvalitním bazénem si určitě užiješ svou dovolenou, aniž bys musela cestovat do exotických krajin. Stačí si pořídit kvalitní venkovní bazén, napustit si vodu a v klidu odpočívat. V bazénech z internetových obchodů havaj a hawaj se ti bude relaxovat obzvláště dobře a příjemně.

Nafukovací bazény Intex – www.havaj.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Ivana Navrátilová

  Myslím si, že by možná stálo za to zmínit, že pokud si člověk pořizuje bazén, tak je dobré myslet i na to, že k němu bude potřeba nějaké příslušenství, protože to se do celkové ceny také promítne. Ať už se jedná o vysavač bazénu nebo třeba krycí plachtu. Právě tu krycí plachtu jsme si museli nechat dělat na zakázku, protože náš bazén má atypický tvar. Naštěstí nám ji udělali tady: https://kvalitniplachty.cz/kryci-plachta-na-bazen/

 • Diana Reichmannova

  Já teda s vaší ženou souhlasím. Kamenná dlažba podle mě okolo bazénu vypadá mnohem lépe, než ta zámková. My třeba máme kolem bazénu umělý kámen, který se nám povedlo sehnat tady http://obklady-viko.cz/ a vypadá to naprosto skvěle. Určitě doporučuji. :-)

 • Tomáš Modrý

  My máme na zahradě akorát bazén https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/bazen-bestway-potapeci-3d-262x175x51-cm-j6xo pro dceru. Já jsem skoro pořád v práci a manželka se nerada koupe. Dcera je ale v bázenu pořád. Bez něho by si léto snad ani neužila.

 • Vlastimil Bůček

  Pletivový plot kolem zahrady taky máme, ale v poslední době dost řeším problém s tím, že je přes něj až moc vidět. Jak to řešíte vy? Já přemýšlel nad tím, že bych kolem něj ještě vysázel například nějaké túje. Nebo jako méně náročná varianta se mi docela zamlouvají takové ty stínící sítě jako mají například tady: https://www.peplachty.cz/stinici-site-na-ploty/

 • Juraj Liška

  Zapuštěný bazén by se mi moc líbil, ale prozatím mi stačí obyčejný nafukovací. Jediný problém je to nafukování, protože to trvá dost dlouho. Právě kvůli tomu jsem si minulý rok pořídil takový malý kompresor z https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/ Díky tomu je nafouklý raz dva.

 • Josef Devátý

  Bazén na zahradu bych si moc rád pořídil už pěkně dlouho… Spíš než nadzemní bych ale chtěl bazén zapuštěný do země. To mi příjde mnohem lepší. Už mám jeden vybraný a teď právě přemýšlím jakou kolem něj dám dlažbu. Manželka by chtěl nějakou kamennou, ale mně by se víc líbila klasická zámková dlažba, o které píší třeba tady: http://dlazba-zamkova.info/

 • Karlík

  Za mě určitě doporučuji pořídit si bazén z https://www.albixon.cz/bazeny/ My jej máme na zahradě už několik let a pořád vypadá, jak kdyby jsme si jej nechali postavit před nedávnem, je tedy opravdu ve skvělém stavu.

 • Macina Nováková

  Tak to je celkem nepříjemné. My naštěstí se sousedovic psem žádné problémy nemáme. Jestli ale mohu něco doproučit, tak si určitě k bazénu kupte solární ohřev. Dá se sehnat třeba tady: https://www.solarni-ohrev-bazen.cz/ Je to vážně skvělá věc. Nejlepší je, že člověk se díky tomu může koupat i když venku není úplně nejtepleji. :-)

 • kristýna ryglová

  My si v létě už asi taky koupíme bazén, musí to být paráda moct se koupat na zahradě. My tam máme jen malej bazének pro dceru. Letos jsme museli dělat nový plot kolem zahrady. Natáhli jsme pletivo z http://www.amstor.cz/pletivo , protože nám tam chodil pes od sousedů a lezl dceři do bazénku.

 • Bruno Jurečka

  Já jsme si koupil na https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/bazeny/bazen-aqua-366×76-cm-s-kartusovou-filtraci-zx3q takový menší nafukovací bazén. Bál jsem se nejdřív, že mi nebude stačit, ale byl jsem příjemně překvapen, protože mě vždy v horkých letních dnech pořádně schladit.

 • Kamilovo

  Výběr bazénu je důležitá věc, ovšem dosti opomíjenou částí je i jeho údržba. Vedle bazénové chemie tedy doporučuji i kvalitní vysavač do bazénu, já ten svůj našel na https://www.vysavacebazenu.cz/ a jsem naprosto spokojený. Voda je krásně čistá po celé léto.

 • Kamil Štrof

  Abych pravdu řekl, tak bazén mi moc neříká, já miluju teplou vodu plnou bublinek, takže jsem spíše na vířivky. Dlouho jsem pátral po ideálnější vířivce, až nakonec volba padla na jednu z nabídky http://www.virivkynazahradu.cz/ Je nafukovací, tudíž mobilní a navíc za skvělou cenu.

 • Jiri Reznik

  Asi to taky budu objednávat, je to zatím to
  nejlepší co jsem našel.

 • Nikol Molotova

  Právě na to teď koukám, vypadá to docela dobře.
  Tak uvidíme co nakonec koupíme.

 • Jiri Reznik

  No já si to právě takhle myslím, že to tak bude.
  Je to na více věcí, koukněte na jejich stránky.

 • Nikol Molotova

  To jako, že nebudu potřebovat nic jiného? Jenom
  tyhle tablety?

 • Jiri Reznik

  koukal jsem se na bazénová chemie Praha,
  mají tam tablety 5v1 tak mě to docela zaujalo.

 • Nikol Molotova

  To máte asi pravdu. To nebude moc dobrý nápad.
  Čím teda budete čistit vy?

 • Jiri Reznik

  Savem? A to chcete mít úplně bílé plavky? :D a
  nebo nějaké osypky? Být váma tak zvolím druhou variantu.

 • Nikol Molotova

  Taky jsme postavily letos poprvé bazén. Ale
  nevím čím ho budu čistit. Savem? Nebo raději zainvestovat do nějakého
  přípravku?

 • Jiri Reznik

  Nám už stojí bazén na zahradě, dokonce napuštěný. :) Teď už jen počkat na horké dny a hlavně oteplenou vodu. :D