Na zahradě můžeš dělat ledacos. Koupat se, chytat bronz, relaxovat, číst oblíbenou knížku, bavit se anebo si užívat na večírku s přáteli. K tomu všemu je ovšem nutné náležité vybavení!

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Jaké vybavení na zahradu by ti nemělo chybět?

Lehátka, slunečníky, stany, houpačky etc.

Ačkoli si lze i doma užít spoustu zábavy, není od věci se alespoň občas přesunout na čerstvý vzduch. Vždyť rovněž na zahradě je možné užít spoustu legrace a především báječně relaxovat. Jaké vybavení na zahradu si právě pro tyto účely pořídit?

 • Plážové lehátko a křesílko. Lenošení u bazénu má něco do sebe. Jenže k tomu je potřeba praktické plážové lehátko, případně pohodlné křesílko. Chceš-li tedy na zahradě především relaxovat, prohlédni si plážová lehátka a křesílka a vyber si to své.
 • Slunečníky. Pokud už budeš mít dost slunečních paprsků, ideální ochranu představují zahradní slunečníky. Ty si je navíc možná pořídit v mnoha velikostech i barevných odstínech, takže záleží pouze na tobě.
 • Zahradní stan. Rovněž ten poskytuje ochranu proti slunečním paprskům či kapkám deště. Prostorné zahradní stany lze ovšem využít i při pořádání večírků. Jestliže tedy zveš ráda své známé na party, bez takového stanu se neobejdeš.
 • Zahradní houpačka. Večírky na zahradě si žádají své. Přítomno tedy musí být nejen dobré jídlo a pití, ale pochopitelně také relax i zábava. Zahradní houpačky přitom snoubí obě tyto aktivity dohromady.
 • Kde si vybavení na zahradu pořídit? Veškeré výše uvedené vybavení musí být především kvalitní, ale při jeho nákupu rozhoduje rovněž finanční stránka. Vynikající poměr cena/kvalita ovšem nalezneš třeba v internetovém obchodě Vetroshop.cz.
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Drahoslava Nožičková

  Souhlas, parádní tipy. My teda pořádné zahradní vybavení máme. S čím jsme ovšem v poslední době na zahradě měli docela problém bylo to, že nám trávník prorůstal tak, kde jsme nechtěli. Manželovi se to ale nakonec povedlo vyřešit pomocí takových neviditelných obrubníků. Ty tuším kupoval tady: https://www.agrotex.cz/katalog/dle-ucelu/obrubniky_271

 • Květoslava Řízková

  Jestli pro vás můžu mít jeden tip, tak až zase příště budete shánět nějaký nábytek na zahradu, tak zkuste mrknout na Emako. Tam mají docela velký výběr. My tam například o prázdninách kupovali takové skládací zahradní židle, viz: https://www.emako.cz/skladaci-zahradni-zidle-2/

 • Diana Reichmannova

  Super tipy. Já mám takovou zkušenost, že pokud má člověk zahradu, tak se docela hodí mít i pořádné zahradní nářadí. Díky tomu totiž jde veškerá práce na zahradě mnohem lépe. Jestli se nepletu, tak to, co máme my jsme sehnali tady odtud: https://www.elimstore.eu/cz

 • Juraj Liška

  Já si bazén na zahradu plánuji pořídit ještě do konce tohoto léta. Vidím to na nějaký zapuštěný. Trochu problém mám ale s výběrem správné dlažby okolo bazénu. Co máte okolo bazénu vy? Mně se třeba docela dost zamlouvá umělý kámen. Co jsem tak koukal třeba na https://www.obklady-viko.cz/ tak to vlastně není až tak drahá záležitost. Co myslíte?

 • KamSsa1 .

  Myslím si, že v dnešní době je naprostý základ pořádný bazén. My jsme si jej před pár lety pořídili z https://www.albixon.cz/bazeny/ a zahradu si bez něj už nedokážeme představit. V létě se kolem něj točí celý náš rodinný život.

 • Ivana Navrátilová

  Ten nábytek vypadá skvěle, díky za tip! Zrovna si na zahradě děláme taky takové posezení, takže se to určitě bude hodit. Mimo to bych si na zahradu ráda koupila i nějaké zahradní lehátko. Koukala jsem, že například tady mají celkem slušný výběr: https://lehatko-zahradni.cz/

 • Macina Nováková

  Co se týče zahradního vybavení, tak podle mého je docela důležité mít i nějakou pořádnou sekačku. Můj manžel třeba minulý rok koupil tuto robotickou: https://www.ynaradi.cz/wg796e1-roboticka-sekacka-landroid-1000-m a s tou jde sekání trávníku jedná báseň. :-)

 • Josef Devátý

  Celkem zajímavé, že tu nikdo nezmiňuje zahradní nábytek. Co by to bylo za léto, kdyby se člověk nemohl na zahradě na chvíli posadit a nasávat letní atmosféru. Já si zrovna minulý rok udělal na zahradě takové zastřešené posezení, kde mám i gril a minulé léto jsem tam strávil celkem dost času… Mám tam takový stolek a křesla z umělého ratanu z https://www.nabytek-umely-ratan.cz/ a vypadá to parádně. Takže pokud vybíráte také nějaký zahradní nábytek, myslím si, že umělý ratan je skvělá volba.

 • Vlastimil Bůček

  My máme na zahradě zařízené celoroční posezení pod pergolou, takže slunečník naštěstí moc řešit nemusíme. Je ale pravda, že letos už by to chtělo trochu prořezat stromy, které jsou okolo. Vidím to tak, že kvůli tomu asi budu muset investovat do nové motorové řetězové pily. Husqvarna je podle toho, co jsem četl asi jedna z nejspolehlivějších značek, takže jak to tak vidím, tak asi koupím pilu právě od této značky. Díval jsem se, že třeba tady http://www.hutab-tabor.cz/ je mají za poměrně dobrou cenu. :)

 • kristýna ryglová

  Nám na zahradě nesmí chybět bazén. Když se u něho sejdou děti se všemi kamarády, voda z bazénu rychle mizí. Proto jsme si koupili mechanický hladinoměr https://eshop.afriso.cz/mereni-vysky-hladiny/mechanicke-hladinomery/c-92 , který nám hlídá hladinu vody.

 • Bruno Jurečka

  Já si myslím, že ochrana před sluncem je na zahradě asi nejdůležitější. Já měl už dlouho v plánu si na zahradě postavit pergolu. Nakonec z toho ale sešlo a místo pergoly jsem si koupil obyčejný slunečník. Konkrétně jsem ho vybral na této stránce: http://zahradni-slunecnik.cz/ Líbí se mi na něm hlavně to, že je skladný a po složení zabírá minimum místa. :-)

 • Kamil Štrof

  Koupili jsme si podobný deštník, jaký zmiňujete v článku viz.: https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/zahradni-slunecniky/polohovatelny-slunecnik-3m-bpb3 a je naprosto super, obzvlášť v těchto parných dnech se náramně hodí, protože se pod něj dokáže schovat celá rodina.