Na zahradě můžeš dělat ledacos. Koupat se, chytat bronz, relaxovat, číst oblíbenou knížku, bavit se anebo si užívat na večírku s přáteli. K tomu všemu je ovšem nutné náležité vybavení!

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Jaké vybavení na zahradu by ti nemělo chybět?

Lehátka, slunečníky, stany, houpačky etc.

Ačkoli si lze i doma užít spoustu zábavy, není od věci se alespoň občas přesunout na čerstvý vzduch. Vždyť rovněž na zahradě je možné užít spoustu legrace a především báječně relaxovat. Jaké vybavení na zahradu si právě pro tyto účely pořídit?

 • Plážové lehátko a křesílko. Lenošení u bazénu má něco do sebe. Jenže k tomu je potřeba praktické plážové lehátko, případně pohodlné křesílko. Chceš-li tedy na zahradě především relaxovat, prohlédni si plážová lehátka a křesílka a vyber si to své.
 • Slunečníky. Pokud už budeš mít dost slunečních paprsků, ideální ochranu představují zahradní slunečníky. Ty si je navíc možná pořídit v mnoha velikostech i barevných odstínech, takže záleží pouze na tobě.
 • Zahradní stan. Rovněž ten poskytuje ochranu proti slunečním paprskům či kapkám deště. Prostorné zahradní stany lze ovšem využít i při pořádání večírků. Jestliže tedy zveš ráda své známé na party, bez takového stanu se neobejdeš.
 • Zahradní houpačka. Večírky na zahradě si žádají své. Přítomno tedy musí být nejen dobré jídlo a pití, ale pochopitelně také relax i zábava. Zahradní houpačky přitom snoubí obě tyto aktivity dohromady.
 • Kde si vybavení na zahradu pořídit? Veškeré výše uvedené vybavení musí být především kvalitní, ale při jeho nákupu rozhoduje rovněž finanční stránka. Vynikající poměr cena/kvalita ovšem nalezneš třeba v internetovém obchodě Vetroshop.cz.
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Bruno Jurečka

  Já si myslím, že ochrana před sluncem je na zahradě asi nejdůležitější. Já měl už dlouho v plánu si na zahradě postavit pergolu. Nakonec z toho ale sešlo a místo pergoly jsem si koupil obyčejný slunečník. Konkrétně jsem ho vybral na této stránce: http://zahradni-slunecnik.cz/ Líbí se mi na něm hlavně to, že je skladný a po složení zabírá minimum místa. :-)

 • Kamil Štrof

  Koupili jsme si podobný deštník, jaký zmiňujete v článku viz.: https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/zahradni-slunecniky/polohovatelny-slunecnik-3m-bpb3 a je naprosto super, obzvlášť v těchto parných dnech se náramně hodí, protože se pod něj dokáže schovat celá rodina.