Právě nyní se můžeš podívat na zbrusu nový videoklip, který je zároveň i oficiálním soundtrackem k filmu Bastardi 3 v režii Tomáše Magnuska. O zpěv se postarala modelka Eliška Bučková, pro kterou je pozice zpěvačky novinkou. O rap se postaral swagger EL NINO. Jak tohle kolabo dopadlo a bude třetí díl Bastardů opět kontroverzním mixem toho, jak to doopravdy chodí na českých základkách?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Osloví tě EL NINO a Eliška Bučková v titulní skladbě soundtracku k filmu Bastardi 3?

Osloví tě EL NINO a Eliška Bučková v titulní skladbě soundtracku k filmu Bastardi 3?

Při mně stůj

Oficiální videoklip je venku a skladba Při mně stůj je pilotním singlem celého soundtracku. O produkci singlu se postaral Honza Gajdoš, za kameru se postavili kluci z Tvision a jak to celé dopadlo? Sama rozhodni o tom, jestli tě skladba chytí za srdce. Sama musím ale přiznat, že Eliška od svého partnera rozhodně něco odkoukala, protože její zpěv v refrénu mě velmi mile překvapil. Skladbu Při mně stůj najdeš také na připravovaném albu Associal od EL NINA, které vyjde na MafiaRecords koncem roku 2012.

Bastardi do třetice

Třetí díl Bastardů uzavírá celý příběh, který nám dal nahlédnout do světa, o kterém nemají někteří ani tušení. Jedna z prvních recenzí od Marcela Kabáta z Lidovek se o filmu nevyjadřuje zrovna pochvalně, ale každý máme jiný vkus, navíc pokud jde o takhle kontroverzní téma, které není vůbec snadné uchopit.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář