Čas od času každá žena zatouží po chvilce romantiky, kdy chce společně s partnerem den strávit koukáním na komedie z postele, mazlením a vše završit skvělou večeří. K takové romantice ale plahočení v kuchyni a po obchodech ve městě plném lidí vážně nepatří. Tak jak vše vyřešit hezky z domova?

Jak zařídit romantický večer, když se ti nechce z domu?

Recept na romantiku je jednoduchý

Pro vytvoření opravdu romantické atmosféry nemusíš s přítelem koukat na západ slunce z pobřeží Malediv při zpěvu Enrique Iglesiase, třebaže by to nemuselo být vůbec špatné. Ve skutečnosti stačí několik maličkostí, no a protože láska prochází žaludkem, patří mezi ně jednoznačně skvělá večeře, nějaké to vínko a přítel tě může potěšit kytičkou – tu však už konzumovat nedoporučujeme :-) . Nezní takový plán skvěle? O poznání horší už je však představa, jak se někde v centru Prahy cpeš do přeplněné tramvaje, abys vše stihla nakoupit a zařídit. Co takhle, kdyby to za tebe někdo vyřešil?

Jmenuji se Mr. Courier, těší mě!

V Praze je nová a opravdu všestranná kurýrní služba Mr. Courier, díky které je zařízení romantického večera otázkou několika kliknutí na internetu. Jen si to představ, chceš lahodnou večeři pro dva, k tomu lahvinku Cabernet moravia a jako dezert kvalitní sýr či nějakou italskou sladkost. Za normálních okolností bys musela vše složitě řešit na několika místech, Mr. Courier však objednávku spojí a vše doručí jeden kurýr v jeden čas. Přímo ke tvým dveřím tak dorazí jídlo, víno, delikatesy a když tě bude chtít přítel překvapit, tak také kytice z některého z pražských květinářství. Nic složitého v tom nehledej, vše navíc funguje 7 dní v týdnu od rána do večera.
Mr. Courier

Nejlevnější a opravdu rychlý

Pokud vše necháváš na poslední chvíli, je i pro tebe Mr. Courier skvělým řešením. Průměrná doba doručení čehoholi z nabídky se totiž pohybuje v rozmezí 30 až 60 minut od objednání. Ceny za doručení navíc začínají na 29 Kč, což v praxi znamená, že v Praze nenajdeš levnější expres doručení do jedné hodiny od objednání.

Uvítací bonus 50 Kč

3 případy, kdy Mr. Courier nenechá nikoho na holičkách

Od narozenin až po rozmlsané nedělní odpoledne, znát službu Mr. Courier se vyplatí v opravdu hodně případech, zde je několik z nich.

 • 1. Možnost doručit expresně květiny po Praze s lahví vína by mohla zajímat především muže, kteří tak často zapomínají na všelijaká výročí, svátky a narozeniny. Absolutně skvělou záležitostí je pak zpětné zavolání od kurýra, který informuje o reakci obdarovaného člověka. Měla radost z pugétu? Potěšila ho lahev sektu? To vše se můžeš jako objednatel dozvědět ihned po doručení zásilky.

 • 2. Chceš přichystat luxusní pohoštění pro návštěvu, ale chybí ti vhodné dobroty? Mr. Courier ti doveze vybrané sýry, uzeniny nejvyšší kvality, slané snacky, nějaké to víno či kávu. S takovou výbavou je pak příprava pohoštění hračka. Nemusíš lítat po obchodech a během ušetřeného času aspoň stačíš trošku poklidit.

 • 3. Gaučing je hodně oblíbená aktivita a pokud i ty chceš nějaký den jen tak proválet doma s oblíbenými seriály, stačí si objednat velkou pizzu a užívat si maximální relax. Na nějaké to lenošení má právo každý z nás.
 • Po celé Praze!

  Tři výše vypsané případy jsou jen krátkým výčtem toho, kdy se můžeš na novou službu Mr. Courier obrátit. Sama uvidíš, že vše funguje velmi snadno a rychle. Stačí naklikat objednávku a pár minut počkat. Všestranná kurýrní služba zařídí vše ostatní! Poslat někomu květiny společně například s vínem ještě nikdy nebylo tak jednoduché a rychlé.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

 • Kamilovo

  Taky jsem chtěl nedávno přátelkyni zařídit krásný romantický večer z pohodlí domova, a tak jsem přes https://www.florea.cz/produkty/kytice-100-ruzi-1 objednal obrovský puget růží, kterých bylo celkem sto. Přítelkyni to naprosto dojalo, což mě zahřálo u srdce.

 • kristýna ryglová

  Pro mě je romantický večer jedině doma. V restauraci, nebo někde venku mi to přijde dost neosobní a nedokážu se tolik uvolnit. Ideální je, když si koupíme nějaké dobré bio víno z https://zdravavina.cz/4-bio-vina a pustíme si romantický film. To je pro mě ideální večer.