Čas od času každá žena zatouží po chvilce romantiky, kdy chce společně s partnerem den strávit koukáním na komedie z postele, mazlením a vše završit skvělou večeří. K takové romantice ale plahočení v kuchyni a po obchodech ve městě plném lidí vážně nepatří. Tak jak vše vyřešit hezky z domova?

Jak zařídit romantický večer, když se ti nechce z domu?

Recept na romantiku je jednoduchý

Pro vytvoření opravdu romantické atmosféry nemusíš s přítelem koukat na západ slunce z pobřeží Malediv při zpěvu Enrique Iglesiase, třebaže by to nemuselo být vůbec špatné. Ve skutečnosti stačí několik maličkostí, no a protože láska prochází žaludkem, patří mezi ně jednoznačně skvělá večeře, nějaké to vínko a přítel tě může potěšit kytičkou – tu však už konzumovat nedoporučujeme :-) . Nezní takový plán skvěle? O poznání horší už je však představa, jak se někde v centru Prahy cpeš do přeplněné tramvaje, abys vše stihla nakoupit a zařídit. Co takhle, kdyby to za tebe někdo vyřešil?

Jmenuji se Mr. Courier, těší mě!

V Praze je nová a opravdu všestranná kurýrní služba Mr. Courier, díky které je zařízení romantického večera otázkou několika kliknutí na internetu. Jen si to představ, chceš lahodnou večeři pro dva, k tomu lahvinku Cabernet moravia a jako dezert kvalitní sýr či nějakou italskou sladkost. Za normálních okolností bys musela vše složitě řešit na několika místech, Mr. Courier však objednávku spojí a vše doručí jeden kurýr v jeden čas. Přímo ke tvým dveřím tak dorazí jídlo, víno, delikatesy a když tě bude chtít přítel překvapit, tak také kytice z některého z pražských květinářství. Nic složitého v tom nehledej, vše navíc funguje 7 dní v týdnu od rána do večera.
Mr. Courier

Nejlevnější a opravdu rychlý

Pokud vše necháváš na poslední chvíli, je i pro tebe Mr. Courier skvělým řešením. Průměrná doba doručení čehoholi z nabídky se totiž pohybuje v rozmezí 30 až 60 minut od objednání. Ceny za doručení navíc začínají na 29 Kč, což v praxi znamená, že v Praze nenajdeš levnější expres doručení do jedné hodiny od objednání.

Uvítací bonus 50 Kč

3 případy, kdy Mr. Courier nenechá nikoho na holičkách

Od narozenin až po rozmlsané nedělní odpoledne, znát službu Mr. Courier se vyplatí v opravdu hodně případech, zde je několik z nich.

  • 1. Možnost doručit expresně květiny po Praze s lahví vína by mohla zajímat především muže, kteří tak často zapomínají na všelijaká výročí, svátky a narozeniny. Absolutně skvělou záležitostí je pak zpětné zavolání od kurýra, který informuje o reakci obdarovaného člověka. Měla radost z pugétu? Potěšila ho lahev sektu? To vše se můžeš jako objednatel dozvědět ihned po doručení zásilky.

  • 2. Chceš přichystat luxusní pohoštění pro návštěvu, ale chybí ti vhodné dobroty? Mr. Courier ti doveze vybrané sýry, uzeniny nejvyšší kvality, slané snacky, nějaké to víno či kávu. S takovou výbavou je pak příprava pohoštění hračka. Nemusíš lítat po obchodech a během ušetřeného času aspoň stačíš trošku poklidit.

  • 3. Gaučing je hodně oblíbená aktivita a pokud i ty chceš nějaký den jen tak proválet doma s oblíbenými seriály, stačí si objednat velkou pizzu a užívat si maximální relax. Na nějaké to lenošení má právo každý z nás.
  • Po celé Praze!

    Tři výše vypsané případy jsou jen krátkým výčtem toho, kdy se můžeš na novou službu Mr. Courier obrátit. Sama uvidíš, že vše funguje velmi snadno a rychle. Stačí naklikat objednávku a pár minut počkat. Všestranná kurýrní služba zařídí vše ostatní! Poslat někomu květiny společně například s vínem ještě nikdy nebylo tak jednoduché a rychlé.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář