Když se ohlédneme několik let zpátky, musíme konstatovat, že úvěrový trh rozhodně nebyl na takové úrovni, jako je tomu v současné době. A to především s ohledem na to, co může nabídnout.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Jak vypadá rychlá půjčka přes internet v roce 2017?

Typickým příkladem jsou půjčky přes internet, které ještě před deseti lety neexistovaly a nyní je můžeme zařadit mezi to nejoblíbenější, co je aktuálně vůbec k dispozici. Pokud vás zajímá, jak taková půjčka dnes vypadá, podívejte se s námi. Zajímavostí, a to těch pozitivních, je v daném směru více než dost.

Zaujme jednoduché vyřízení

Když se podíváme na to, jak vypadá půjčka přes internet v roce 2017, musíme zcela určitě začít tím, že se jedná o produkt, který rozhodně potěší svou celkovou jednoduchostí. Pokud bychom měli být konkrétnější, je třeba říci, že nejenom žádost lze podat online, ale stejným způsobem je možné celou žádost také vyřídit. A to znamená několik pozitiv, kam se řadí:

 • Vyřízení bez nahlížení do registrů
 • Vyřízení bez dokládání příjmů
 • Vyřízení bez osobních schůzek

Poskytovatelů je více než dost

Když mikropůjčky začínaly, bylo poskytovatelů skutečně jenom pár. Vzhledem ke stoupající oblibě ale došlo k tomu, že je aktuálně skutečně z čeho vybírat. Pokud máme být konkrétnější, musíme říci, že možných poskytovatelů je dnes na několik desítek. Kdo chce znát alespoň ty hlavní z nich, a podívat se na jejich parametry a výhody, ten by měl navštívit web finmoney.cz. Právě tato stránka je totiž unikátní v tom, že jednotlivé poskytovatele nejenom sdružuje, ale samotným žadatelům umožní to, aby si jednotlivé nabídky porovnali a vybrali si tak právě takovou, která bude tou nejvýhodnější.

Lákadlem je nulový úrok

Také při výběru půjčky hledíte primárně na její výhodnost? Pokud ano, rozhodně vás potěší to, že rychlá půjčka přes internet dnes vypadá mnohem zajímavěji, než v době, kdy se tu objevila. To byly úrokové sazby celkem vysoké. Dnes je možné nejenom najít poskytovatele, u kterého máte jistotu celkem příznivých úroků, ale lze narazit i na poskytovatele, u kterého je lákadlem půjčka zdarma. Není v tom žádný chyták, jelikož v takovém případě můžete skutečně vrátit přesně tolik, kolik vám přišlo na váš bankovní účet. Co je pro to potřeba udělat? Podmínky nejsou nijak složité, protože stačí dodržet jenom tři konkrétní věci. A o jaké se jedná:

 • Požádat si u daného poskytovatele poprvé
 • Vzít si nabízenou sumu na požadovanou dobu
 • Peníze splatit v domluveném termínu

Vyřízení je doslova bleskové

Rok 2017 je ale spojený i s tím, že půjčky zaujmou také velmi rychlým vyřízením. Už dávno není nutné čekat ani týdny, ani dny. Rychlá půjčka je unikátní v tom, že nemusí být problémem vyřízení doslova za několik málo minut. A to jak díky tomu, že je vše realizováno online, tak i díky tomu, že samotný proces schvalování probíhá z části zcela automaticky. U některých poskytovatelů zaujme také fakt, že se takto rychlá doba vyřízení týká nejenom pracovních hodin, ale že je možné peníze takto rychle získat v jakoukoliv denní, ale i noční dobu.

Částky jsou stále vyšší

Byla doba, kdy jednotlivé poskytované částky začínaly na sumě v řádech několika stovek, a končily v řádech tisíců. Doba pokročila, a s tím i požadavky jednotlivých klientů. Pokud si budete žádat právě v dnešní době, můžete mít jistotu toho, že vám budou k dispozici i desetitisíce korun. Samozřejmě s jistotou toho, že se jedná o úvěr neúčelový. Je tedy čistě jenom na vás samotných, na co konkrétně budete nebo nebudete finanční prostředky používat. I toto je velké lákadlo tohoto segmentu. Pokud se podíváme blíže na možnosti využití, jsou tyto půjčky využívány hlavně na řešení krátkodobých finančních problémů.

 

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Kamilovo

  Já jsem si nedávno použití rychlé půjčky vyzkoušel přes https://www.bezvamoney.cz/rychla-pujcka-ihned/ když se nám rozbila pračka a potřeboval jsem nutně peníze na její opravu. Peníze jsem měl k dispozici opravdu téměř ihned, takže spokojenost.

 • Agáta6

  Měla jsem stejný problém, málo kdy mi z výplaty něco zbylo. Momentálně ale investuji na Zonky https://www.creditmax.cz/zonky/ kde se roční zhodnocení pohybuje kolem 6 %. Pravidelně si tam vkládám peníze.

 • Macina Nováková

  S těmi srovnávači s vámi naprosto souhlasím. Myslím si, že zvlášť v dnešní době, kdy si nebankovní půjčku zvládne zařídit naprosto každý je důležité porovnávat. Já osobně mám zase dobré zkušenosti s tímto srovnávačem: https://www.pujcka-dnes.cz/nebankovni-pujcky/

 • Vlastimil Bůček

  Podobnými rychlými půjčkami jsem dřív velmi často řešil to, že jsem nedokázal vyžít se svoji výplatou. Teď už to tak ale naštěstí nedělám. Naopak jsem se spíš naučil šetřit a každý měsíc si dávám nějaké peníze bokem. Za poslední rok se mi jich nastřádalo celkem dost, tak začínám uvažovat nad tím, že bych je někam investoval. Asi nejvíc se mi zamlouvá investice do zlata. Například na https://www.investice.cz/ nedávno psali, že to je prý jedna z nejjistějších investic.

 • Diana Reichmannova

  Já dříve byla vůči online půjčkám celkem skeptická. Vždy jsem si říkala, že to prostě nemůže fungovat a že se nejspíš jedná o nějaký podvod. Pak jsem si ale přečetla tento článek https://www.finstart.cz/pujcka-od-nebankovni-spolecnosti-dnes-uz-bez-obav-a-hlavne-online/ a ten mě přesvědčil o opaku.

 • Josef Devátý

  Skvěle napsané. Já osobně už mám za ta léta s online půjčkami celkem bohaté zkušenosti. Pokud o takové půjčce uvažujete, tak bych ale měl jeden tip: při vybírání určitě nezapomínejte srovnávat půjčky od různých poskytovatelů. Já na to používám třeba tento srovnávač: https://www.hyperfinance.cz/ Díky tomu mám vždy jistotu, že si vyberu takovou půjčku, která mi bude vyhovovat nejvíc.